Olimpiskā centra Ventspils kausa izcīņas finālā 1.līgā iekļuvuši sezonas līderi Liepājas PitStop spēlētāji, kas pārliecinoši pieveica Tornado komandu.

Rezultātu mačā gan atklāja Tornado hokejists Edgars Homjakovs, kurš trešdaļas turpinājumā arī panāca izlīdzinājumu 2:2, taču tā bija pēdējā reize, kad komandas atradās līdzās. Nākamos vārtus viesuļi guva, kad liepājnieki bija vadībā jau ar 5:2. Trešdaļu PitStop noslēdza savā labā 6:3, bet visā mačā triumfēja 10:4.

Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Andrejs Jakušins (arī četras piespēles), Artis Aniņš un Aleksejs Propošins. Tornado rindās Homjakovs izcēlās ar hettriku, bet vieni vārti Tomašam Šaušam.

Liepājnieki 1.līgas finālā tiksies ar Olimpiskā centra Ventspils komandu, bet bronzu dalīs Tornado un Dundaga.