Latvijas futbola virslīgas čempionātā pie piektās uzvaras tikuši FK Ventspils futbolisti, kas šoreiz viesos pieveica FC Jūrmala komandu.

Ventspilnieki iepriekšējā kārtā nespēja savā laukumā gūt vārtus pret FK Jelgava un piedzīvoja zaudējumu 0:1, tāpēc šoreiz noteikti vajadzēja reabilitēties un arī uzlabot situāciju turnīra tabulā. Pirmajā puslaikā ar šī plāna realizēšanu pārāk labi neklājās – 11.minūtē mājinieki izvirzījās vadībā 1:0. Ar šādu rezultātu noslēdzās arī pirmais puslaiks.

Pēc pārtraukuma ventspilnieki turpināja dzīties pakaļ sāncenšiem, un galu galā savu panāca. Mača 60. minūtē Romāns Bespalovs izlīdzināja rezultātu, bet jau piecas minūtes vēlāk Eduards Višņakovs panāca arī 2:1. Ar šādu rezultātu spēle arī beidzās, tiesa FK Ventspils prieku par uzvaru mazināja divas piespiedu maiņas, ko nācās izdarīt mača gaitā – savainojumu dēļ laukumu pirms laika nācās pamest Maiklam Tukuram un Daniilam Turkovam...

Jau sestdien FK Ventspils spēlētājus gaida nākamā virslīgas spēle – savā laukumā jāuzņem Daugavpils Daugava