Latvijas Basketbola līgas pusfināla pirmajā mačā muļķīgu zaudējumu piedzīvoja BK Ventspils basketbolisti, pēdējās sekundēs ļaujot Liepājas lauvām atspēlēt mīnusus un izraut uzvaru 74:73.

Pirmās desmit spēles minūtes aizritēja ar nelielu mājinieku pārsvaru, taču arī liepājnieki turējās godam. Pēc pirmās ceturtdaļas „Ventspilij” plus četri – 19:15. Arī līdz lielajam pārtraukuma tālāk par plus septiņi mājiniekiem tikt neizdevās un otrais puslaiks solīja interesantu cīņu. Pēc pirmajām 20 spēles minūtē laukuma saimniekiem tikai plus divi – 35:33.

Otro puslaiku „Ventspils” sāka ar varenu izrāvienu. Džamars Jangs, Mamadi Dianē, Tods Abernetijs un Mārtiņš Meijers kopīgiem spēkiem panāca +13 un likās, ka viss jau padarīts. Pirms pēdējām desmit spēles minūtēm mājiniekiem 12 punktu handikaps (58:46), taču pēdējais vārds šajā mačā piederēja viesiem no Liepājas. Viesi pakāpeniski tuvojās un 14 sekundes līdz mača pamatlaika beigām Mārtiņš Kravčenko viesiem panāca mīnus divi (71:73).

Sekoja vairākas kļūdas „Ventspils” izpildījumā un liepājnieku uzbrukuma līderis Džošua Mejo četras sekundes līdz spēles beigām tikai otro reizi šajā mačā vadībā izvirzīja viesus – 74:73. Ventspilnieku rīcībā vēl četras sekundes, kuru laikā kaut ko mainīt vairs nebija lemts - bumba tika nogādāta Jangam, kurš iesprūda sāncešu spēlētaju mūrī, pa grozu tā arī kārtīgi neuzmeto.