Jivaskilē (Somija) notika piektais pasaules veterānu čempionāts vieglatlētikā telpās, kurā ar atzīstamām sekmēm startēja arī Latvijas izlase.

Latvijas seniori izcīnītajām 24 godalgas un ieguva augsto 15. vietu 50 valstu konkurencē. Ventspili šajās sacensībās pārstāvēja trīs sportisti: Ilga Buntika, Dace Brakanska un Didzis Matvajs.

Vislabāk klājās Dacei Brakanskai, kas trīssoļlēkšanā (S55 vecuma grupā), aizlecot 8,33 m tālumā, izcīnīja sudraba medaļu, bet augstlēkšanā palika sestā, rezultāts – 1,20 metri.

Vairākās disciplīnās startēja Ilga Buntika (S70 grupā) – viņa 60 metru skrējienā palika astotā (12,83 sekundes), lodes grūšanā – septītā (6,16 metri), diska mešanā – sestā (14,41 metri), šķēpmešanā – astotā (13,82 metri), bet trīs kilometru soļošanā – septītā (23 minūtes 15,22 sekundes).

Savukārt Didzis Matvajs (V45 grupa) startēja šķēpmešanā un ar rezultātu 47,55 metri ieguva astoto vietu.