Pasaules čempionātā hokejā sievietēm pirmo neveiksmi piedzīvojusi Latvijas izlase, kas ar 0:5 atzina Čehijas komandas pārākumu. Ceturtdien turnīrā ir brīvdiena, bet mači atsāksies piektdien.

Latvietēm līdz šim bija klājies gluži labi, taču spēli ar čehietēm labākajiem mačiem pieskaitīt tiešām nevar. Pirmajā periodā laukuma saimnieces ne tikai netika pie vārtu guvuma, bet vispār tikai reizi uzmeta pa sāncenšu vārtiem, kamēr Lolitu Andriševsku ļāva patraucēt 25. Ar vienu metienu vārtsardze galā tomēr netika...

Otrajā trešdaļā spēle izlīdzinājās, par uzbrukumu jau domāja arī mājinieces, taču panākt izlīdzinājumu, toties Čehijas hokejistes vēl reizi sarūgtināja mūsu komandu. Pavisam cerības uz kādu punktu šajā mačā zuda pēdējās trešdaļas sākumā, kad viešņas guva vēl divus vārtus panākot jau 4:0. Pēc šiem notikumiem Latvijas izlases vārtos šajā turnīrā debitēja Evija Tētiņa un darīja to visai pārliecinošie, tiesa vienu reizi no tuvas distances čehietes viņu tomēr pārspēja.

Mača izskaņā mūsējās trīs reizes pēc kārtas spēlēja vairākumā,  taču tikt kaut vai pie goda vārtiem nesanāca. Pēc šī zaudējuma Latvija noslīdēja uz ceturto vietu turnīra tabulā, bet iespējas vēl visdažādākās izmaiņas. Pa sešiem punktiem ir Japānai un Čehijai, pa pieciem Latvijai un Norvēģijai, trīs Austrijai, bet divi Kazahstānai.

Pasaules čempionāts 1. divīzijā sievietēm (Latvija, Ventspils)
25.03.2012. plkst. Latvija – Kazahstāna 3:2 (PM)
26.03.2012. plkst. 20:00 Japāna – Latvija  1:2
28.03.2012. plkst. 20:00 Čehija – Latvija 5:0
30.03.2012. plkst. 20:00 Latvija - Austrija
31.03.2012. plkst. 16:30 Norvēģija - Latvija