"Ventspils Augstskolas" basketbolisti Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas sezonu noslēguši ar uzvaru savā laukumā, ar 79:61 pieveicot "Jelgavas/LLU" komandu.

Pirmā riņķa spēlē decembrī Jelgavā ventspilnieki uzvarēja ar 91:68, bet šodien mājās pretiniekus uzveikt bija krietni vien grūtāk – VeA zaudēja pirmo ceturtdaļu, bet pēc pirmā puslaika bija vadībā ar tikai trim punktiem – 36:33. Labāka metienu precizitāte savienojumā ar aizsardzības uzlabošanos otrajā puslaikā sekmēja panākumu – 79:61. Jāpiebilst, ka Ventspils studenti sezonu noslēdza ar trim panākumiem pēc kārtas un sešos marta mačos piedzīvojot tikai vienu neveiksmi.

Uzvarētāju rindās pieci spēlētāji guva 10 vai vairāk punktu, bet visrezultatīvākais ar 14 bija Dāvis Lejasmeiers.

VeA sezonu pabeigusi ar 16 uzvarām un 14 zaudējumiem, ieņemot 8. vietu.