Sabiedrības pretrunīgi vērtētā karikatūra, kurā attēlots Ventspils mērs Aivars Lembergs un Liepājas mērs Uldis Sesks, ierāmēta un piestiprināta pie sienas Ventspils domē.

Tādējādi papildināta iepriekšējos gados tapusī karikatūru kolekciju. Pirms vairākiem gadiem Lemberga 50. dzimšanas dienā Ventspils Livonijas ordeņa pilī tika rīkota karikatūru izstāde. Tajā bija apskatāmas dažādas karikatūras, kurās attēlots Lembergs. Daļa šīs kolekcijas tagad apskatāma Ventspils domes telpās.

Kopumā sev adresētās karikatūras mērs uztver ar humoru un arī par "Kursas Laikā" publicēto karikatūru neesot apvainojies, tomēr karikatūra, pēc Lemberga domām, liecinot par tās autora intelektuālo seklumu. Pēc Ventspils mēra domām, kariķēt var visu, bet cits jautājums, vai karikatūras autora viedoklis saskan ar sabiedrības vairākuma viedokli.

Ventspils mērs arī atgādināja, ka savulaik viņa karikatūras bieži publicējis laikraksts "Diena", taču, redzot, ka viņš karikatūru dēļ nekrīt izmisumā un "neplēš matus no galvas", bet – gluži otrādi – piestiprina karikatūras domē pie sienas, laikraksts pārstājis viņu kariķēt.

Komentējot "Kursas Laika" karikatūrā atspoguļoto konkurentu – Ventspils un Liepājas – ciešāku sadarbību, Lembergs pauda uzskatu, ka konkurence neizslēdz sadarbības iespējas.

Foto: Ģirts Staris

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: