SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”” aicina darbā Būvniecības un attīstības projektu vadītāju

Darba pienākumi:

- būvniecības un attīstības projektu plānošana un vadīšana;

- tehniskās dokumentācijas izstrāde un izskatīšana;

- būvniecības darbu un citu iepirkumu procedūras veikšana;

- tāmju sagatavošana un saskaņošana;

- administratīvās dokumentācijas saskaņošana atbildīgajās valsts un pašvaldības institūcijās;

- sadarbība ar būvniecības un attīstības projektu realizēšanas procesā iesaistītajām pusēm;

- būvniecības darbu vadība.

Prasības kandidātiem:

- bakalaura grāds (būvniecībā, inženierzinātnēs);

- spēja vienlaicīgi veikt un koordinēt lielu un daudzpusīgu darbu apjomu;

- divu gadu prakse būvprojektu vadītāja amatā;

- laba AutoCAD funkcionalitātes saprašana;

- izcilas latviešu un krievu valodu zināšanas, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas, kā priekšrocība;

- spēja veikt darbu, ievērojot noteiktos termiņus;

- autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

- interesantu un dinamisku darbu draudzīgā kolektīvā;

- stabilu, labu atalgojumu;

- sociālās garantijas;

- kvalifikācijas celšanas iespējas.

Darba vieta: Ventspils

Nosacījumi: pilna slodze

Pieteikšanās termiņš: 01.07.2011.

CV ar lielāko vadīto projektu uzskaitījumu un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: olimps@ocventspils.lv vai pasta adresi: Sporta iela 7/9, Ventspils, LV -3601

Tālrunis: 63622587

Fakss: 63621977

Lasi vēl

Komentāri (0)