18. maijā, Pārventas svētku laikā, plānoti satiksmes ierobežojumi, tāpēc būs traucēta sabiedriskā transporta kustība, netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas, kā arī būs mainīti autobusu kustības ceļi.

18.maijā no plkst. 8 līdz plkst.17 būs slēgta Tārgales iela posmā no Ugāles ielas līdz Talsu ielai. Slēgto posmu šajā laikā visu maršrutu autobusi apbrauks pa Ozolu ielu.
Svētku gājiena laikā no aptuveni plkst. 11.45 līdz plkst. 12.30 satiksmei pilnībā būs slēgta Tārgales iela (no Rindas ielas līdz Talsu ielai), tāpēc tiks mainīts autobusu kustības ceļš, iespējama autobusu kavēšanās un netiks apkalpotas 8 autobusu pieturas.

Šajā laikā sabiedriskais transports kursēs šādi:
    • maršrutu autobusi Nr.3, 4, 6, 10 slēgto posmu apbrauks pa Siguldas, Celtnieku un Talsu ielām. Šajos maršrutos virzienā uz Pārventu neapkalpos pieturas “Tārgales iela pie Siguldas ielas” (pasažierus uzņems un izlaidīs pieturā “Siguldas iela”) un “Tārgales iela” (iespējams izmantot pieturas Celtnieku ielā un “Pārventas tirgus”) . Maršrutu autobusi Nr.6 un Nr.10 virzienā uz pilsētu neapkalpos pieturas “Embūtes iela” (iespējams izmantot pieturas Celtnieku ielā un “Pārventas tirgus”) un “Rindas iela” ( pasažierus uzņems un izlaidīs pieturā “Siguldas iela”);

  • maršruti Nr.5, 22, 23 slēgto ielas posmu apbrauks pa Talsu ielu, Celtnieku ielu, Siguldas ielu, Usmas ielu un pēc tam atpakaļ pa Celtnieku un Talsu ielu. Netiks apkalpotas pieturas “Siguldas iela”, “Siguldas iela pie Tārgales ielas”, “Tārgales iela”.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām plānot braucienus savlaicīgi.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: