Lai gan aiz loga mūs atkal ir pārsteigušas sniegpārslas, Ventspilī tiek gaidīti pirmie pavasara svētki – Lieldienas – , tādēļ šobrīd tiek strādāts pie svētku rotājumu izgatavošanas un uzstādīšanas, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Lieldienu un Pūpolsvētdienas svētku dekorācijas šogad tiks izvietotas Lielajā laukumā, kur tiks uzstādītas vairākas kompozīcijas no telpiskām olām, bet Rātslaukumā tiks uzstādīta jauna dekoru grupa “Iešūpo Lieldienas”, ko veidos dekoratīvas šūpoles, olu un putnu formu dekorācijas. Blakus tiks uzstādīta informatīvā karte, kurā tiks attēlota Ventspils parkos un iekšpagalmos uzstādīto šūpoļu atrašanās vieta.

Savukārt Laikrakstu alejā augošajos koks tiks izvietoti 35 putnu silueti, bet Pārventas centrā svētku noskaņas radīšanai tiks uzstādīti pieci krāsaini Lieldienu olu silueti, kuru apgleznojumus ir radījuši Ventspils Mākslas skolas audzēkņi. Arī šeit tiks uzstādīta informatīvā karte ar šūpoļu atrašanos vietu Ventspils parkos un iekšpagalmos.

Svētku dekorācijas Ventspils pilsētvidē tiks uzstādītas nākamās nedēļas ietvaros, un tās turpinās pilsētas iedzīvotājus un viesus priecēt līdz pat aprīļa beigām.

Foto: Šādi Rātslaukums Lieldienās izskatījās pagājušajā gadā.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -4
    Lāsma Veckrāce 01.04.2022, 09:38:31

    Ventspils vienmēr patīkami pārsteidz ar savu sakoptību, izdomu un kārtību.Paldies čaklajiem dienestiem, kas to dara. Gandarījums arī pašiem ar ģimenēm, ka vienmēr esam aicināti un piedalāmies dažādās talkās.Nesen biju Talsos. Ar mums nevar salīdzināt, kādas iespējas mūsu bērņukiem un tur.Kā lai nelepojas ar saviem ventiņiem. Ja kas arī tik labi nesanāk kā domāts, ņem vērā, uzklausa un mācās.Galvenais - lai būtu miers un saticība,savu iespēju robežās sniedzam palīdzīgu roku, kam nepieciešams.Daba ar mums joko- sniegpulksteņi drīz novilks savas baltās kleitas, mazās dzeltenās narcisītes un sarkanās tulpītes tā sakrāsojušas dobi, bet vakar gandrīz jāmeklē slēpes vai ragaviņas mazbērniņam.Lai mums visiem veicas!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: