Pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' neplāno organizēt atsevišķus autobusu reisus pasažieriem ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, sacīja "Ventspils reiss" valdes priekšsēdētājs Arturs Lieģis.

Pasažieru pārvadātājs "Ventspils reiss" ir izvērtējis iespēju organizēt atsevišķus autobusu reisus pasažieriem ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, taču neredz reālu variantu, kā to realizēt - īpaši pilsētas pasažieru pārvadājumos, kur notiek regulāra pasažieru apmaiņa pieturās, norādīja Lieģis.

"Sertifikātu kontrole radītu neērtības pasažieriem, jo pagarinātos reisu izpildes laiks, kā arī būtu nepieciešami papildu finanšu resursi tehniskajam nodrošinājumam. Tas arī būtu papildu darbs autobusa vadītājam. Mūsu uzņēmums šādus reisus pašlaik neatvērs," sacīja Lieģis.

Jau ziņots, ka sabiedriskajā transportā pasažieru skaita maksimālā ietilpība palielināta līdz 80% līdzšinējo 65% vietā, savukārt komerciālo maršrutos pārvadātājiem, kā arī valstspilsētu pārvadātājiem būs ļauts organizēt pārvadājumus, kuros uzņems pasažierus tikai ar sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem.

To paredz valdībā otrdien atbalstītie grozījumi Epidemioloģiskās drošības pasākumos Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Lasi vēl

Komentāri (16)

 • -12
  Barons (Freiherr) Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Aber uz Riga dižpilset gan but vaidziks,le varet droš braukt tig Vakcinet Cilvek un bez Mask.Aber tie Antivaxer le skrej ar kājam.

 • -6
  juris700 Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Sertifikātu kontrole radītu neērtības pasažieriem, jo pagarinātos reisu izpildes laiks, kā arī būtu nepieciešami papildu finanšu resursi tehniskajam nodrošinājumam
  Tad aizveriet visus reisus un beidziet izplatīt to bacili

 • -10
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  To bacili mums izplata Kakiņš, dižprezis, pāvpļūts un citi kliķes tribūni- pornorāma, delfinārijs u.c. lidzīgie!

 • -13
  STOPVACZISM Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Neviens to bacili pat uzrādīt nevar ārpus pūkainas imitācijas datorā...

  Vienreiz tie ļāvēji un aizliedzēji jāsūta pie nelabā, kur tiem īstā vieta!
  Tā būs atgriešanās normalitātē.

 • -3
  еs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Jālaiž Ventspils pasažieru pārvadājumu ar autobusiem tirgū arī citi uzņēmumi.

 • -3
  Vītols2 Pirms 6 dienām, 3 stundām

  es ----

  Vai nu tu neesi ventspilnieks, vai neesi ikdienā lietojis citu valstu/pilsētu sabiedriskos transportus. Mēs varam būt pateicīgi par mums sniegto kvalitātit + tas ir mūsu pašu uzņēmums, nauda paliek pilsētā, nevis aiziet vienotības sponsoriem.

 • -11
  reku Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Doma nepārvadāt nevakcinētos pati par sevi jau laba,bet praktiski nerealizējama.Tad jau katrā autobusā būtu jābrauc līdzi kādam policistam vai vismaz apmācītam apsargam ar steku vai elektrošoka ierīci,lai atvairītu agresīvos antivakserus.Tie mēdzot būt neadekvāti...

 • -12
  Valters Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Pēc taviem tekstiem riktīg var secināt, cik tu "adekvāts".
  Tev šķidrās ziepes nevajag aizlienēt, lai labāk var ielīst d...ā fašistiskajai kliķei?

 • -10
  Janis Zvejnieks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Visu cienu Ventspils reiss !Ka neskirosiet cilvekus.

 • -12
  Janis Zvejnieks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Visiem tiem skirotajiem un ipasi, karklu vacietim, vajadzetu atcereties vesturi,kas notikas ar tiem skirotajiem,pec otra pasaules kara.Meliga prese un tv.,jus jau ir ievadijusi eiforija .Cilveki visa pasaule vel nav padevusies un vel jau nak klat tie kas tika apmaniti un ar piespiesti.VB kopiti,ari jusu istenos vardinus un zvardinus atradis :))

 • -11
  STOPVACZISM Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  rekum līdzīgo
  vakcīnapmātība kļūst par psihisku novirzi indivīdam, slogu valstij un lāstu sabiedrībai.
  Vajadzētu sākt domāt kā deprogramēt agresīvus vakserus.

 • -11
  Vadims LV Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Pēc piektās potes viņi paši atkritīs,kā sakaltušas ērces....Vaŗētu jau viņiem kompensēt brīvprātīgo eitanāziju ar bezmaksas krematorijas pakalpojumiem.

 • -9
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Pareiza riciba ,ka nepiedalàs diskrimàcijas un segregàcijas ieviešanà!.

 • -7
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Segregācija – viena no rasisma izpausmes formām, kad „dažādu grupu fiziskā atdalīšana viņu ikdienas dzīvē (mikrorajonos, restorānos, darba vidē). Būtisks aspekts – grupu segregācija tiek sargāta ar likumu vai sociālo normu palīdzību, un segregācijas pārkāpumi tiek sodīti. Ja šādas piespiešanas nav, cilvēku brīvprātīga izvēle kontaktēties pārsvarā ar savas grupas pārstāvjiem (uzņēmējdarbībā, dzīves vietā, kultūras pasākumos) tiek uzskatīta par nošķirtību (separation), nevis segregāciju.”

 • -4
  Guantanamo Pirms 6 dienām

  Antivakseru reisu vajag Ventspils - Tvaiku iela. Naks sabiedribai pa labu

 • -3
  STOPVACZISM Pirms 5 dienām, 23 stundām

  Drīzāk agresīvo vakseru reisu vajag uz deprogramēšanas iestādi.
  Lai persona iedomātos,
  ka aizdomīga (un daļai pat nāvējoša) šķidruma injekcija organismā ir norma sabiedrībai, šai personai jāpiemīt zināmiem kognitīviem traucējumiem...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: