Ventspils bibliotēka aicina tiešsaistē apmeklēt Eiropas Digitālās nedēļas pasākumus, kuros varēs uzzināt par dažādām aktualitātēm informācijas tehnoloģijās un apgūt jaunas digitālās prasmes.

Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā, kas šogad no 22. līdz 26. martam norisināsies attālināti, organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija Eiropas kampaņas ''ALL Digital Week 2021'' ietvaros.

Ventspils bibliotēka iesaistās Eiropas Digitālās nedēļas aktivitātēs, piedāvājot tiešsaistes lekcijas un nodarbības.

Ar lekciju programmu var iepazīties ŠEIT.

22. martā plkst. 15 norisināsies informatīva lekcija ''Bibliotēkas e-iespējas'', kurā varēs uzzināt par bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem.

23. martā plkst. 10 par datubāzes ''Lursoft'' jaunajiem produktiem informēs ''Lursoft'' pārstāve.

Savukārt 23. martā plkst. 14 varēs uzzināt, kādus valsts un pašvaldību institūciju pakalpojumus iespējams saņemt portālā Latvija.lv.

24. martā plkst. 14 interesenti aicināti iepazīties ar digitālās mākslas programmu ''Krita''. Tiem kuriem patīk zīmēt un gleznot, šī profesionālā atvērtā koda programma palīdzēs izpaust savu māksliniecisko talantu digitālā formā. Savukārt plkst. 16 varēs uzzināt, kā ar digitālajiem prezentēšanas rīkiem padarīt interesantākas savas prezentācijas.

25. martā plkst. 14 interesenti aicināti pieslēgties Patērētāju tiesību aizsardzības centra tiešsaistes lekcijai ''Kā droši iepirkties internetā''. Digitālā nedēļo Ventspils bibliotēka noslēgs 26. martā plkst.14 ar ''Swedbank'' informatīvo lekciju ''Banka telefonā un datorā''.

Lekcijas un nodarbības norisināsies platformā ''Zoom''. Interesenti aicināti pieteikties vismaz dienu iepriekš pirms plānotā pasākuma, sazinoties ar Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centra vadītāju Anci Upenieci, zvanot uz tālruņa numuru 26603666 vai rakstot e-pastu ance.upeniece@ventspils.lv, lai saņemtu pieejas saiti tiešsaistes pasākumam.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: