No pirmdienas, 8. februāra, tirdzniecību klātienē būs ļauts atsākt grāmatnīcām, piektdien nolēma valdība.

Līdzīgi kā citās tirdzniecības vietās, arī grāmatnīcās vienam apmeklētājam būs jānodrošina ne mazāk kā 25 kvadrātmetri no publiski pieejamās telpu platības.

Tāpat grāmatnīcās būs jānodrošina, ka apmeklētāji tiek ielaisti tikai pa vienam, izņemot personas, kam nepieciešama asistenta palīdzība, un bērnus līdz 12 gadu vecumam, ar kuriem var būt kopā viena pilngadīga persona.

Grāmatnīcās tāpat kā citās tirdzniecības vietās, kurās atļauta klātienes tirdzniecība, pie ieejas labi redzamā vietā ir jāizvieto informācija, tai skaitā svešvalodās, par maksimāli pieļaujamo apmeklētāju skaitu, kas vienlaikus var atrasties tirdzniecības vietā.

Jau ziņots, ka saistībā ar Covid-19 izplatības mazināšanu valstī no pagājušā gada 9. novembra ir izsludināta ārkārtējā situācija, kas ilgs līdz 6. aprīlim.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -4
  Eeeeeeeeee 05.02.2021, 15:13:57

  Mūsdienās visi raujās uz grāmatnīcām bariem! Jā, jā!

 • -2
  mernigors 07.02.2021, 18:39:11

  Kārtējais piemērs, ka ierobežojumi nav saistīti ar slimības profilaksi. Tāpat, kā apskatot mirušo (ar gripu un pneimoniju) statistiku, izrādās cipari ir pietiekami lieli, bet par to jau no2018.gada nav pieņemts runāt. Tāpat cik slimojošo ar gripu miruši, cik hospitalizēti, cik no viņiem bijuši pieslēgti plaušu vēdināšanas aparātiem u.t.t. Avots SPKC Datu bāzes.

 • -1
  Garrote. 12.02.2021, 20:07:37

  Drīzāk vajadzēja ļaut strādāt klātienes režīmā bibliotēkām,ievērojot,protams, tos 25 kv.metrus uz cilvēku.
  Kurš gan var atļauties pirkt jaunas grāmatas?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: