Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī rudenī turpinās kopš maija īstenoto akciju "Sezonas darbi", aicinot darba devējus, kuri meklē sezonas darbiniekus, reģistrēt darba piedāvājumus NVA CV un vakanču portālā vai jebkurā NVA filiālē visā Latvijā, informēja NVA Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Darba devēju reģistrētās sezonas vakances tiek operatīvi publicētas vienkopus un ik dienu aktualizētas sadaļā "Sezonas darbi" NVA tīmekļvietnē "nva.gov.lv/lv/sezonas-darbi". Līdz ar to darba meklētāji var ērti un ātri iegūt informāciju par aktuālajām sezonas vakancēm un piemeklēt sev vispiemērotāko darba vietu, uzskata aģentūra.

NVA akcijā "Sezonas darbi" no maija līdz septembra vidum ir iesaistījušies 111 darba devēji, piedāvājot darba meklētājiem kopumā 1830 vakances tādās darbības jomās kā būvniecība, lauksaimniecība, izmitināšana un ēdināšana, ieguves rūpniecība, karjeru izstrāde un citas. Šobrīd aktuālas ir 418 brīvās darba vietas, kuras pieteikuši 30 darba devēji.

Darba devējiem, kuri meklē sezonas strādniekus, NVA filiālēs ir iespēja pieteikties arī vajadzīgo darbinieku atlases pakalpojumam.

Aģentūrā atgādina, ka NVA reģistrētie bezdarbnieki, strādājot sezonas darbus, var saglabāt arī bezdarbnieka statusu, jo līdz šī gada 31. decembrim bezdarbniekiem ir pagarināts īslaicīgās nodarbinātības periods. Proti, NVA reģistrētais bezdarbnieks saglabā bezdarbnieka statusu, ja ir nodarbināts uz noteiktu laiku, kas divreiz gada periodā nepārsniedz kopumā 120 dienas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: