20. jūnijā notiks Piedzīvojumu parka pusmaratons, tādēļ tiek izsludināts konkurss - Ventspils skrejošākais uzņēmums.

Pasākums notiks 20.jūnijā, pl.12.00, viss sāksies ar startu un beigsies ar apbalvošanu Ventspils Piedzīvojumu Parkā. Pasākumam reģistrējušies jau gandrīz 500 dalībnieki, taču dalībnieku vidū ir maz Ventspils un Ventspils novada uzņēmumu komandu skrējēji.

Tādēļ  pasākuma organizātors Ventspils Maratona Klubs, sadarbībā ar Ventspils Domi, Ventspils Olimpisko Centru, izsludina konkursu: Ventspils Skrejošākais Uzņēmums.

Konkursa uzdevums: reģistrēt Piedzīvojuma parka pusmaratonam 21,098 km vai 5, 3 km distancei  un 5.3km nūjošanas distancei pēc iespējās vairāk dalībnieku;

Konkursā var piedalīties: jebkura Ventspilī reģistrēta uzņēmuma, vai jebkura uzņēmuma Ventspilī reģistrētas struktūrvienības darbinieki un to ģimenes locekļi;

Metodika: līdz 11.jūnijam pl.17.00, Ventspils Maratona Klubam jāiesniedz dalībnieku pieteikuma anketa, un jāveic dalības maksas maksājums. Anketu var saņemt atsūtot PIEPRASĪJUMU uz andrisvalerts@gmail.com, vai sazinoties pa tālruni 29149170.

Pirmā Balva: uzņēmums vai uzņēmuma struktūrvienība, kura būs iesniegusi pieteikuma anketu ar visvairāk dalībniekiem un samaksājusi dalības maksu, saņems, attiecīgi reģistrētajam dalībnieku skaitam, ieejas brīvkartes AKVAPARKĀ VENTSPILS, un kas ir svarīgi – šis skaits tiks reizināts ar 2, tātad reģistrējot 10 dalībniekus jūs saņemat 20 brīvkartes!

Otrā Balva: uzvarētajuzņēmuma foto, ar aprakstu būs redzam www.pusmaratons.lv līdz 2010.gada beigām;

Trešā balva, kas pienāksies visiem:  Jūs pavadīsiet visforšāko brīvdienu kopā ar saviem kolēģiem un, cerams arī, priekšniekiem šortos!

Apbalvošana un fotografēšanos: svētdien, 20.jūnijā ap 15.00!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: