Elektroniskais pieraksts portālā www.piearsta.lv ļauj pacientiem ātri un ērti pierakstīties uz ārsta konsultāciju vai izmeklējumu sev vēlamā laikā. Pašvaldības SIA Ventspils poliklīnika izveidojusi iespēju elektroniski pierakstīties uz konsultāciju pie iestādes ģimenes ārstiem un atsevišķiem ārstiem speciālistiem, kā arī uz noteiktiem izmeklējumiem.

Lai izmantotu portālu www.piearsta.lv, vispirms nepieciešams reģistrēties, ievadot pieprasīto informāciju, tostarp personas datus, kontaktinformāciju, kā arī izveidot paroli. Pēc reģistrācijas būs pieejams gan ārstu, gan medicīnas iestāžu katalogs. Piemēram, lai pierakstītos uz konsultāciju pie Ventspils poliklīnikas endokrinologa Andra Akmentiņa, iespējams gan ārstu katalogā pēc uzvārda vai specialitātes atrast konkrēto ārstu (paplašinātajā meklētājā iespējams atlasīt arī, piemēram, pilsētu, medicīnas iestādi u.c.), gan medicīnas iestāžu katalogā atrast Ventspils poliklīniku un no pieejamā saraksta izraudzīties endokrinologu.

Lai pierakstītos uz ārsta konsultāciju vai izmeklējumu, piedāvātajā darba grafikā jāizraugās viens no pieejamajiem laikiem. Pieejamie laiki valsts apmaksātajiem pakalpojumiem iekrāsoti zaļā krāsā, bet uz maksas pakalpojumiem – zilā krāsā, un uz tiem iespējams uzklikšķināt, savukārt jau aizņemtie laiki ir pelēkā krāsā, nosvītroti un neaktīvi. Pēc pieraksta laika izvēles parādīsies lodziņš, kurā būs papildu jautājumi, pēc kuriem būs iespējams pierakstīties uz konsultāciju vai izmeklējumu. Portālā www.piearsta.lv uz konsultāciju vai izmeklējumu var pierakstīties ne tikai cilvēks pats, bet arī ir iespējams pierakstīt kādu savu tuvinieku, piemēram, vecākus vai vecvecākus. Lai to izdarītu, tuvinieki jāpiereģistrē profila sadaļā Citas personas un, veicot pierakstu, jāizraugās konkrētais cilvēks.

Portālā iespējams ne tikai pierakstīties uz konsultāciju vai izmeklējumu, bet arī to atcelt. Ja mainījušies plāni un uz vizīti tomēr nav iespējams tikt, pierakstu var atcelt profila sadaļā Mani pieraksti. Ņemot vērā, ka pieraksta atcelšana ļauj ārstam pārplānot savu grafiku, pacienti aicināti pierakstu atcelt 48 stundas pirms noteiktā laika. Detalizētu aprakstu par elektroniskā pieraksta iespējām iespējams atrast portāla www.piearsta.lv sadaļā Kā lietot?. Tur pieejami arī vairāki videomateriāli, kuros uzskatāmi parādīts, kā veikt elektronisko pierakstu, kā pierakstīt tuviniekus un kā atcelt pierakstu.

Ventspils poliklīnika nesen papildinājusi sarakstu ar ārstiem un izmeklējumiem elektroniskajam pierakstam. Patlaban elektroniskais pieraksts iespējams pie Ventspils poliklīnikas ģimenes ārstiem – Ērikas Sprudzānes, Natālijas Čerņenko, Tatjanas Izgaginas un Annas Matvejevas; atsevišķiem ārstiem speciālistiem – endokrinologa Andra Akmentiņa, otolaringoloģes Tamāras Boguševas, ķirurģes Noras Kārkliņas un dermatologa venerologa Mārča Šeptes, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstes Evas Gobas, kā arī uz mamogrāfijas un osteodensitometrijas izmeklējumu.

Vienlaikus poliklīnika saglabā iespēju pieteikties uz vizīti, personīgi ierodoties poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot pa tālruni 63622131.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: