SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē, ka Ziemassvētkos – no 24. līdz 26. decembrim –, kā arī Jaungadā – 31. decembrī un 1. janvārī – Ventspils un Talsu filiāles slimnīcas uzņemšanas nodaļa un traumpunkts strādās ierastajā režīmā, savukārt slimnīcas ambulatorajam blokam būs brīvdienas.

Svētku laikā vienkāršu saslimšanu gadījumos aicinām iedzīvotājus izmantot valsts organizēto Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Brīvdienās un svētku dienās, zvanot uz konsultatīvo tālruni, visu diennakti iespējams saņemt pieredzējušu mediķu konsultācijas un padomus.

Garajās brīvdienās daudzviet aptiekas var būt slēgtas, tādēļ iedzīvotājus ar hroniskām saslimšanām aicinām pārliecināties, vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis.

SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atgādina, ka uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības būtu jāvēršas pacientiem, kuriem ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, tātad – gūta akūta trauma vai notikusi pēkšņa saslimšana vai hroniskas slimības saasināšanās. Savukārt gadījumos, kad dzīvībai draud briesmas, nekavējoties ir jāizsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, zvanot uz tālruni 113.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs novēl gaišus, sirds siltus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2019. gadu!

Apmaksāta informācija.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: