Piedzīvojumu parkā starp aktīvajām ziemas un vasaras sezonām notiek dažādi saimnieciski darbi, kuros nodarbinātas septiņi cilvēki.

Tūlīt pēc vasaras sezonas noslēguma Piedzīvojumu parkā tiek ieziemotas vasaras atrakcijas, tas nozīmē, ka viena daļa atrakciju tiek pārvietotas, lai atbrīvotu vietu slēpošanas trasēm, bet daļa atrakciju tiek sagatavotas uzglabāšanai noliktavās. Savukārt ziemas slēpošanas un snovborda inventārs tiek nogādāts inventāra nomas telpās un atbilstoši sagatavots izmantošanai ziemas sezonā. Arī ragaviņas, kameršļūkšanas un cits inventārs tiek izvietots tam paredzētajās vietās.

Šogad plānots nedaudz pārveidot kalna profilu, vairāk vietas atvēlot slēpošanas un snovborda trasēm un samazinot to snovparka daļu, kurā ir tramplīni un snovparka elementi. Lai samazinātu rindas pacēlāju karšu iegādei, plānots izveidot āra kasi.

Svarīgs aspekts, gatavojoties sezonai, ir apmeklētāju drošības pasākumi. Tiek pārskatītas un atjaunotas drošības instrukcijas, kārtības noteikumi, kas jāievēro, atrodoties uz kalna, kā arī tiek izstrādāts rīcības plāns darbiniekiem īpašās situācijās. Tiek pārbaudīts iekārtu un pacēlāju tehniskais stāvoklis.

Tāpat, gatavojot nākamā gada budžetu, tiek plānoti izdevumi un ieņēmumi, kā arī izstrādāti priekšlikumi jaunām atrakcijām un pakalpojumiem. Kopīgi ar citiem speciālistiem tiek plānota Piedzīvojumu parka teritorijas tālākā attīstība.

Šajā laikā tiek meklēti arī sezonas darbinieki, kuri vēlētos un būtu piemēroti darbam uz kalna un inventāra nomā. Aktuālās vakances ir pacēlāju operatoriem un administratoriem. Pacēlāja operatori strādā uz maiņām pie pacēlājiem, viņiem tiek izsniegts speciāls silts darba apģērbs un viņu pienākumos ietilpst apmeklētāju uzraudzīšana uz kalna. Savukārt slēpošanas kalna administratori izsniedz slēpošanas un snovborda inventāru, strādā pie kases un pārdod pacēlāju kartes.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: