No 1. līdz 18. septembrim uz remonta laiku tiks slēgts Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA komplekss, kurā ikgadējie remondarbi allaž tiek plānotie laikā, kad statistiski ir mazākais klientu pieplūdums.

Šogad remontdarbi iecerēti lielākā apjomā nekā tas bijis iepriekš. Plānots pārbūvēt Kalna upi, kurā tiks mainīts pilnīgi viss iekšējais segums, tāpat būtiski jauninājumi plānoti sāls istabā. Tajā tiks uzstādīts haloģenerators - medicīniska elpošanas iekārta, kas ārstniecisko klimatu izveido un uztur automātiski ar iemontētu mikroprocesoru, aerosola dozētāju, temperatūras un mitruma kontroli. Līdz ar to Ūdens piedzīvojumu parka sāls istaba būs piesātināta ar ārstniecisku, augsti piesātinātu dabīgā sāls akmeni, jonizētu, tīru aerosolu, kas praktiski nesatur alergēnus, mikroorganismus un citus piesārņojumus. Tāpat sāls istabā tiks nomainīti visi krēsli un atjaunots sāls segums telpā.

Jaunums būs arī masāžas telpas izveide Ūdens piedzīvojumu parka SPA kompleksā, kurā pakalpojumus sniegs dažādi masieri un interesenti varēs izvēlēties sev piemērotāko masāžas veidu. Remontdarbu laikā tiks mainīts segums siltajā masāžas baseinā, uzlabota ūdens filtrēšanas sistēma visā ūdens atrakciju un SPA kompleksā, kā arī tiks veikti dažādi kosmētiski remontdarbi. Viss apgaismojums tiks nomainīts uz energoefektīvām LED gaismām.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: