Ventspils pilsētas 727. gadadienas svinībās Ventu bankas klienti nopelnījuši un izņēmuši 305 tūkstošus ventu.

Pilsētas svētku laikā lielākā apmeklētāju aktivitāte Ventu bankā bija sestdien, 5. augustā, kad Ventu bankā un tās filiālēs nopelnīti un izņemti 206 tūkstoši ventu, t. sk. Ostas ielas promenādē 67 tūkstoši venti.

Vislielāko popularitāti izpelnījās jaunā spēle “Ražots Ventspilī”, kas pilsētas svētkos pirmo reizi tika piedāvāta arī angļu, krievu, vācu un lietuviešu valodās. Spēle “Ražots Ventspilī” palīdz iepazīt industriālo Ventspili un atklāt, ko ražo Ventspils rūpnīcās. Dalībniekam jāizvēlas kāds no produktiem - šokolāde, sveces, droni, granulas, kas jāsavieno ar atbilstošo ražotni. Spēles laikā ir iespēja iepazīt 20 Ventspils rūpnīcu ražotnes un kopumā nopelnīt 2000 ventus.

Ar sociālo tīklu Twitter, Facebook un Draugiem.lv palīdzību www.visitventspils.com ir reģistrējušies jau vairāk kā 51 tūkstotis lietotāju. Virtuālajā vēstniecībā kopā nopelnīti vairāk kā 45 miljoni ventu. Visvairāk ventu nopelnījuši viesi no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Igaunijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Vācijas, Zviedrijas u. c. valstīm.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: