Janvārī daudzdzīvokļu mājās dzīvojošie pašvaldības SIA “ŪDEKA” klienti ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus elektroniski paziņojuši teju 70% gadījumos.

Tas ir par gandrīz 15% vairāk nekā pērn, ieviešot jauno norēķinu kārtību par komunālajiem pakalpojumiem daudzdzīvokļu mājās Ventspilī. Pašvaldības SIA “ŪDEKA” atgādina, ka jau vairāk ne kā gadu Ventspilī darbojas jauna norēķinu kārtība par komunālajiem pakalpojumiem daudzdzīvokļu mājās, kuras viens no nosacījumiem ir ikmēneša ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu paziņošana no 25. līdz 28. datumam elektroniski Klientu portālā klientiem.udeka.lv vai, ierakstot rādījumus no rēķina atdalāmajā pasaknītī un ievietojot to mājas pārvaldnieka norādītajā pastkastītē.

Jāatzīmē, ka ieviešot jauno norēķinu kārtību, būtiski samazinājies to klientu skaits, kuri līdz šim rādījumus nepaziņoja vispār. Uzņēmums aicina arī tos klientus, kuri šobrīd rādījumus paziņo papīra veidā, izvērtēt iespēju to darīt elektroniski Klientu portālā, jo tas ir ātrāk, ērtāk un videi draudzīgāk.

Tajā pašā laikā uzņēmums respektē tos klientus, kuri kritiski izvērtējuši savas prasmes lietot e-vidi, un tomēr izvēlējušies rādījumus paziņot papīra veidā, tādējādi neradot domstarpības un liekas raizes gan sev, gan pašvaldības SIA “ŪDEKA” darbiniekiem.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: