No 21.marta uzņēmuma “Ventspils siltums” klientu ērtībām Talsu ielā 84 sākusi darboties kase, kur turpmāk iedzīvotāji par siltumenerģijas pakalpojumiem varēs veikt gan skaidras naudas norēķinus, gan maksājumus ar bankas kartēm.

Klientu pieņemšana Pārventā tiek nodrošināta katru darba dienu – pirmdienās, otrdienās, trešdienās no plkst.8.00 līdz plkst. 17.00, ceturtdienās no plkst.8.00 līdz plkst. 19.00 un piektdienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 16.00.

Atgādinām, ka Ventas kreisajā krastā uzņēmuma “Ventspils siltums” Abonentu daļa klientus atsākusi pieņemt Pils ielā 12, kur katru darba dienu iespējams saņemt  gan speciālistu konsultācijas, gan arī norēķināties par saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem.

Klientu ērtībām uzgaidāmajā zālē ierīkots arī elektroniskais rindas regulators, kas turpmāk ļaus optimāli organizēt apmeklētāju plūsmu, tādējādi nodrošinot  kvalitatīvāku klientu apkalpošanu.

Saistībā ar Lieldienu brīvdienām pašvaldības SIA “Ventspils siltums” Abonentu daļu darba laiks 24.martā būs saīsināts un klientu pieņemšana notiks no plkst. 8.00 līdz plkst. 16.00. Savukārt 25.; 26.; 27.martā un 28.martā Abonentu daļas būs slēgtas.

Atgādinām, ka iedzīvotāji sev interesējošus jautājumus var uzdot arī sūtot e-pastu uz siltums.abonenti@ventspils.lv , norādot pakalpojuma saņemšanas adresi un rēķina numuru. Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tiek sniegtas, ievērojot saņemto e-pastu rindas kārtību.

Savukārt, zvanot uz vienoto Abonentu daļas tālruņa numuru 636 00800 vienlaicīgi ir iespējams  apkalpot sešus ienākošos zvanus. Klientu apkalpošanas kvalitātes nolūkos visi ienākošie tālruņa zvani tiek automātiski reģistrēti un sarunas ierakstītas, lai iespējamu pretrunu gadījumā varētu detalizēti un ātri izanalizēt situāciju. Abonentu daļas vienotais tālrunis pieslēgts arī automātiskajam atbildētājam, lai gadījumā, kad visi abonentu daļas darbinieki ir aizņemti, zvanītājs varētu atstāt automātiskajā atbildētājā savu ziņu un tālruņa numuru atbildes saņemšanai.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: