PSIA „Ūdeka” valdes priekšsēdētājs Edgars Daugelis šodien Rīgā piedalās Finanšu ministrijas organizētā starptautiskā konferencē „Kohēzijas fonda 10 gadu ieguldījumi Latvijā”.

Konferencē, kurā piedalīsies projektu īstenotāji, starpniekinstitūciju, Eiropas Komisijas, nozaru asociāciju un citi pārstāvji, tiks izvērtēti Kohēzijas fonda 2000.–2006. gada plānošanas perioda vides un transporta infrastruktūras projektu sasniegtie rezultāti un sociālekonomiskie ieguvumi. Konferenci atklās finanšu ministrs Andris Vilks un Eiropas Komisijas Reģionālās politikas ģenerāldirektorāta pārstāvis Alans Rodžeri (Alain Roggeri).

Tāpat savā pieredzē par Kohēzijas fonda līdzekļu ieguldīšanu tautsaimniecībā dalīsies Lietuvas un Igaunijas Finanšu ministriju pārstāvji. Konferences otrajā daļā plānotas dalībnieku diskusijas par Kohēzijas fonda investīciju ietekmi vides un transporta nozarē un Kohēzijas fonda turpmākiem ieguldījumiem Latvijas tautsaimniecībā, kā arī par reģionālās politikas turpmāko virzību Eiropas Savienībā. Konferences darba kārtība skatāma: http://www.esfondi.lv/page.php?id=1068

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: