Grāmatu veido mūsdienīgi materiāli un idejas diskusiju rosināšanai jauniešu vidū par šodienas jauniešiem aktuāliem jautājumiem.

Izdota sen gaidīta grāmata jauniešu vadītājiem "Ideju fabrika - 100 gatavi piemēri diskusijām par jauniešiem aktuālām tēmām". Grāmatas autors – Martins Saunderss, Lielbritānijā izdotā žurnāla „Youthwork” redaktors. Grāmata ir tulkota no angļu valodas, grāmatas vāka dizaina autore – Ieva Silbauma, informē LELB.

Grāmatas ievadā mācītājs Rinalds Grants raksta – iespējams, izdevuma panākumi slēpjas apstāklī, ka tas ir ļoti praktisks un tur roku uz pulsa jauniešu kultūrai, kāda tā ir šodien. Izdevums paredzēts jauniešu nodarbību vadīšanai dažādu konfesiju draudzēs.

LELB draudžu jauniešu vadītāji var saņemt vienu grāmatas eksemplāru bez maksas LELB Jaunatnes nozarē. Grāmatu iespējams iegādāties kristīgo grāmatu veikalos "IHTIS" un  „Amnis”, kā arī citās grāmatnīcās drīzumā.

 

Rinalds Grants, Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes draudzes mācītājs:
Ideju Fabrika nesniedz gatavas atbildes, bet palīdz kopīgi izdzīvot kristīgo vēsti mūsdienu jaunietim piespēlētās dzīves situācijās. Ikvienam cilvēkam, kas strādā vai kalpo jauniešiem, šī grāmata ļaus noregulēt asumu uz jaunietim aktuālo un ietaupīs daudz laika.” 

 

Edgars Mažis, Āgenskalna baptistu draudzes mācītājs:
Ideju Fabrika ir jauna pieeja jauniešu darba vadīšanai, kas apvieno gan mūsdienīgus stāstus, gan senos Bībeles tekstus. Domāju, ka šī grāmata neatstās vienaldzīgu ne jaunu, ne vecu, ļaujot ne tikai domāt par šodienas aktualitātēm un problēmām, bet arī meklējot atbildes Dieva Vārdā Bībelē. Jauns un svaigs skatījums uz Bībeles studijām šodienas kontekstā. Iesaku.” 

 

Priesteris Ilmārs Tolstovs, Rīgas Sv. Jēkaba katedrāles vikārs:
„Iepazinies ar grāmatas saturu, varu teikt, ka tas ir brīnišķīgs palīglīdzeklis visiem tiem jauniešiem, kas dažādās diskusiju, lūgšanu grupās vēlas padziļināt savu izpratni par Bībeli – Dieva Vārdu – un vēlas aktualizēt Bībeles vēsti savā dzīvē mūsdienu situācijā.”

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: