30. oktobrī plkst. 22.15, Latvijas Televīzijā (LTV1) noslēgsies televīzijas spēle „Es varu būt premjerministrs” un tiks noskaidrots, kurš no trīs finālistiem uzvarēs cīņā par premjera mēnešalgu.

Par balvu sacentīsies Edmunds Jurēvics no Tukuma, Armands Astukevičs no Ventspils un Bruno Bahs no Iecavas.

Kā ierasts, par nākotnes premjeriem viedokli izteiks trīs žūrijas locekļi – Eiropas Komisijas Viceprezidents un bijušais premjers Valdis Dombrovskis, uzņēmēja Baiba Rubesa un filozofs Ilmārs Šlāpins. Šajā reizē spēles uzvarētāja noteikšanā varēs piedalīties ikviens. Televīzijas skatītājiem visu raidījuma būs iespēja balsot interaktīvā telefonbalsojumā, bet interneta lietotāji – raidījuma kontos sociālajās vietnēs Twitter un Facebook.

Lai skatītāji labāk varētu iepazīt jauniešus, raidījuma veidotāji ciemojās pie dalībnieku ģimenēm.

Fināla „Es varu būt premjerministrs” raidījumā dalībniekus gaidīs trīs uzdevumi. Pirmajā no tiem dalībniekiem nāksies atbildēt uz žurnālistu Ingas Spriņģes un Gundara Rēdera jautājumiem par aktualitātēm Latvijā.

Otrajā uzdevumā skatītājiem būs jāvērtē nākotnes premjeru un reklāmas aģentūru speciālistu veikums, veidojot priekšvēlēšanu kampaņas plakātus. Trīs Latvijā zināmi reklāmu veidotāji – Ģirts Ozoliņš („Idea group”), Armands Leitis („Guilty”), Ainars Vladimirovs („Tēls PR”) un fotogrāfs Gatis Rozenfelds intensīvi strādāja, lai realizētu jauniešu kampaņu idejas. Kā noritēja process un kāds ir rezultāts – to ikviens varēs novērtēt pēdējā raidījumā.

Trešajā uzdevumā Edmunds, Armands un Bruno demonstrēs Jaungada uzrunu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: