Aizputē notika Aizputes novada atklātā "TEMPO" kausa izcīņas pirmās kārtas sacensības dambretē, kurā piedalījās arī Ventspils Jaunrades nama dambretes pulciņa audzēkņi.

Sacensībās kopumā piedalījās 36 dalībnieki pieaugušo un skolēnu kategorijās. Skolēnu kategorijā dalībniekus iedalīja divās vecuma grupās - vecumā līdz 10 gadiem un no 11-15 gadiem.

Lai arī trenējušies tikai vienu mēnesi, sacensībās piedalījās arī Ventspils Jaunrades nama dambretes pulciņa audzēkņi. Parasti pirmo reizi piedaloties sacensībās, galvenais ieguvums ir pieredze, tāpēc labi panākumi bija Armandam Smildzējam (4. vidusskola) - viņš savā vecuma grupā dalīja no 3. līdz 6. vietai, papildus rādītāji viņam piešķīra 4. vietu. Viņa brālis Māris Smildzējs ieguva 7. vietu.

Pirmo vietu izcīnīja Kuldīgas sporta skolas audzēknis Dāvis Valters, otro un trešo - Aizputes novada Dzērves pamatskolas pārstāves Helēna Ermansone un Sanija Bžezinska.

Vecuma grupā līdz 15 gadiem 5. vietu izcīnīja Leons Ālītis (1. ģimnāzija). 1. vietā Kristaps Matvejs, 2. vietā Laura Vilerte, 3. vietā Vendija Lamberte, visi no Kuldīgas sporta skolas.

Pieaugušo konkurencē pirmo vietu izcīnīja sporta meistarkandidāts Edgars Štāls no Aizputes novada, otro - Andris Sametis, Ventspils Jaunrades nama dambretes pulciņa vadītājs, trešo - Ēdoles pārstāvis Zigurds Pētersons.

17. martā notiks šo sacensību otrā kārta, un Ventspils Jaunrades nama jaunie censoņi tajā piedalīsies jau kuplākā skaitā.