Komentējot deputāta Artusa Kaimiņa no Saeimas tribīnes pausto mudinājumu apcietināt Ventspils mēru Aivaru Lembergu, Lembergs sacīja, ka neuzskata par vajadzīgu iedziļināties Kaimiņa izteikumos.

«Kaimiņa partija ar blīkšķi zaudēja vēlēšanās Ventspilī, un caur šo prizmu ir jāskatās uz jebkuriem žultainajiem Kaimiņa izteikumiem, kas adresēti Ventspilij. Netaisos iedziļināties nevienā Kaimiņa vārdā,» sacīja Lembergs. Kaimiņš debatēs Saeimā pauda, ka «8.novembrī Ventspils domē smagos noziegumos apsūdzētais Aivars Lembergs sēdēja ar Latvijas Olimpiskās komitejas vadītāju Vrubļevski un shēmoja, kādā veidā nemaksāt uzņēmuma ienākuma nodokli». Lai nemaksātu uzņēmuma ienākuma nodoklis, plānots izmantot biedrību, apgalvoja Kaimiņš. Vēršoties pie finanšu ministres Danas Raiznieces-Ozolas, Kaimiņš pauda, ka partijas Latvijai un Ventspilij priekšsēdētājs ministres «acu priekšā legāli shēmo, kā nemaksāt uzņēmuma ienākuma nodokli, dibinot jau ceturto biedrību».

Lembergs aģentūrai LETA apstiprināja, ka tiekot domāts par to, kā optimizēt olimpiskā centra Ventspils darbību, taču Kaimiņa paustos pārmetumus noraidīja. «Olimpiskā centra darbību ir nepieciešams optimizēt, bet, ņemot vērā, ka līdz domei priekšlikumi vēl nav nonākuši, pagaidām nevaru neko vairāk komentēt. Jebkurai fiziskai un juridiskai personai ir tiesības dibināt biedrību. Mēs to varam darīt neatkarīgi no tā, ko par to domā Kaimiņš – pat tad, ja viņš ir deputāts,» sacīja Lembergs.

Ventspils pašvaldības mājaslapā publicēta olimpiskā centra Ventspils atbilde uz pašvaldībai uzdoto jautājumu par iespējamu jaunas biedrības dibināšanu. Tajā skaidrots, ka olimpiskajā centrā Ventspils ir apvienotas saimnieciskās funkcijas, proti, sporta bāžu apsaimniekošana, ar sabiedriskā labuma organizācijas funkcijām - augstas klases sportistu atbalstīšanu un iedzīvotāju veselīga dzīvesveida veicināšanu. Plānojot olimpiskā centra Ventspils darbību nākamajiem gadiem, aktuāls kļuvis jautājums par divu funkciju - sporta bāžu apsaimniekošanas un sabiedriskā labuma organizācijas – nodalīšanu. Tāpēc tiek apsvērta iespēja veikt olimpiskā centra funkciju pārdali, izveidojot jaunu juridisko personu, biedrību vai nodibinājumu, kurai būtu sabiedriskā labuma organizācijas statuss un funkcijas. Līdzīgs modelis efektīvi darbojas arī vairākās citās Latvijas pašvaldībās, norādīja olimpiskais centrs Ventspils.

Komentāri (40)

 • -8
  gunča Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Vai tad Kaimiņa kungam labāk nebūtu ar Lemberga kungu draudzēties,nevis visu laiku kasīties.Varētu kopā gan shēmot,gan uzspļaut likumiem un tiesām.Nepaietu ne ilgs laiks un būtu tam Kaimiņam viss,un nekas viņam par to nebūtu.

 • -1
  B. Jurševics Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ir tāda dziesma: "...es domāšu par to, ka es par tevi nedomāšu un visu laiku domāšu par to..."

 • -21
  Opaps Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ja man būtu kādi 30 gadi , tad es šo idiņu , Kaimiņu , apstrādātu tā, ka viņš vairs nevarētu soli paspērt ,lai uzkāptu tribīnē un no turienes gvelst muļķības. Nesaprotu, ka varēja tādu idiotu ievēlēt.Viņš ir Žirinovska kopija.

 • -5
  No malas Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Opap,ja tu (sp.ar mazo burtu) nebūtu tādā cienījamā vecumā,tad tevi arī derētu kārtīgi apstrādāt,lai pārietu vēlēšanās atbalstīt smagos noziegumos apsūdzēto ar visu viņa "brandžu".

 • -2
  norge Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  to Opaps , a ka var ievelet vecus komjaunatnes sekretarus un komunistus !!!

 • -14
  Opaps Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Daļēji Tev ir taisnība.Bet ,kur dabūsi izglītotus speciālistus, kuri māk un var vadīt tautsainiecību. Šī problēma vienmēr ir pastāvējusi,kad mainās valstī politekonomiskā situācija.Uzpeld visādāki debiliķi un aktierii.Nevajag noliegt visus bijušos komunistus. Kas 1990.g. balsoja par Latvijas neatkarību-lielaķa daļa nacionālie komunisti. Ja tādi nebūtu,tad vēl mēs runātu krieviski.Jāskatās , ko šis (komunists) ir devis Latvijai.Domāju no viņiem ,izņemot vienu otru personu,ir bijis vairāk jēgas ,ka no Kaimiņa, no
  banānu devēja Zīgera, no deputāta,kurš nāca uz seimau šortos un citiem fruktiem. Kamēr ,mēs latvieši, dibinām n-tos partijas un savā starpā kašķējamies, tā Saskaņa dabūs virsroku un tad brīnisimies,kā tas varēja notikt. Ne jau par niekam K.Ulmanis 1934,g. likvidēja padsmit partijas un varas grožus paņēma savās rokās.Tad bija kārtība un ekonomiskā augšupeja. Cilvēki strādāja un nepļurkstēja.

 • -4
  Egils Liepins Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Grāmatu "Bailes" šams arī nebija lasījis. Pat spēja uzskaitīt, konkrēti ko nebija lasījis. Āksts.

 • -14
  Kurzemnieks Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Kad veco tīģeri būsiet uzvarējuši - tad arī varēsiet līksmoties, dalot viņa ādu.
  Bet tagad jums tādi blusu dzēlieni vien sanāk.

 • 0
  Krišs Daugulis Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  ...tīģeris tupoša kaķa augumā...

 • -3
  Eleonors Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Būsim reālisti...Kaimiņš nav stulbs un viss ko viņš dara un saka ir diezgan tuvu tam ko tautai vajag....Šeit Vpilī vēlēšanās mazais punduris atbalstu sūc no pensionāriem jo jauniešu jau praktiski šeit nav.Un katru reizi tiek lielīti darbi kkādi un bla bla bla....viss tūrismam utt...Kur ir iedzīvotājiem?!Kur ir dzīvokļi?!Pašvaldībā strādājošiem dažam labam alga nav pat 400 euro....un runa neiet par sētnieku vai apkopēju uz nepilnu slodzi...Vpilī tiešām lielā mērā viss ir pakaļā!

 • -2
  Barons Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Eleonor kung.
  To ir ties būt,ko rakstit par to maz alg.
  Iekš man muiž sēts puiš un istab meits ir saņemt to pašš 400 oiro uz rok.Un plus vel kost un vonung pa frei,le zinat.

 • -1
  gunča Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Nav slikti.Baron kungs,bet tas kost ir domāts dzeršana vai koste-ēšana?

 • 0
  Barons Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  gunč kung.
  Adbild:to Kost ir nozīmet Pārtik.Gan ēdam,gan dzeram.

 • -2
  gunča Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Ja jau netiekat no tā Lemberga vaļā caur vēlēšanām,tad pamēģiniet no viņa atkratīties kā no jau ievēlētas amatpersonas.Vai tad kāds jāmāca intrigas un visādas citādas šaizes taisīt.Un var taču kādu no viņa šestakiem pierunāt tajā domē iztaisīt apvērsumu,apsolot tam šestakam priekšsēdētāja amatu.Jebkuram no viņa vietniekiem būs siekala līdz zemei,ja radīsies iespēja savu bosu pastumt malā un pašam iesēsties tronī.

 • -4
  Anita Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Nu ,labrīt !Kurš tad cer no troņa gāzt "karali'' , tādi jau tikai ar kājām pa priekšu, kā savulaik PSRS līderi. Veltīgas cerības gan Kaimiņam, gan pārējiem. Kamēr Ventspilī vēl būs pensionāri un daudzbērnu ģimenes ,kurām Lembergs no visu kopējās naudas atvēl pabalstus uz svētkiem, tikmēr viņš būs galvgalī , jo kā var par viņu nevēlēt, viņš taču mums naudiņu dod , būtu nesmuki nobalsot par kādu citu ,lai gan daudzi pensionāri ir sapratuši ,kas tas par "fruktu", bet tomēr negribas kost tajā rokā ,kura piebaro.Tā kā dzīvosim vien tālāk ventspilnieki.

 • -2
  gunča Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Tādas ir arī manas domas,lai gan žēl ka ar domām tikai nākas samierināties.

 • -2
  gunča Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Aizmirsu piebilst.ka ir cerības,ka varbūt kāds atradīsies,kurš mazāk domās,bet kaut ko reāli darīs.

 • -1
  Rihards Krauze Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  A tās 50 štukas gadā no mūsu naudas pārceļoja algai, biedrībā, kas ar neko nenodarbojās?

 • -14
  Opaps Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Vai šādi komentāri neaicina mainīt valsts iekārtu vai uz slepkošanu ? Kā domā DP vai SAB ?

 • -1
  gunča Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Nu tu ,Opap, gan esi jocīgs.Vai tad mēģinājums gāzt vietējās pašvaldības uzurpatoru,būtu mēģinājums mainīt valsts iekārtu?Un vispār,vai tad mēģinājums mainīt valsts iekārtu būtu kaut kas slikts.Tikai esošais pie varas vai pakaļā līdējs esošai varai ir apmierināti ar esošo varu,ar kuru apmierināts nav lielākais vairākums.
  Tas tavs komentārs atgādina slimīgu pīkstēšanu.Nesatraucies,tas tavs favorīts vēl ilgi varēs tēlot pašu to kungu,gan Ventspilī,gan vizītēs Rīgā,kur sev līdzīgo aplenkumā jūtas kā tārps mēslos,Visur viņam ir omulīgi,pat tiesā,kura sevi desmit gadu laikā ir tā pazemojusi,ka neviens normāls cilvēks tādu Latvijas tiesu vairs neņem par pilnu.
  Jā,Opap,man ir cerības,ka kādam tas augstās pilotāžas sū.u taisītājs piegriezīsies tā pa īstam un ka tiks pielikts tam visam punkts.Drīzāk jau man ir pārliecība ,nevis cerības.
  Un zini kas vēl.Opap.arī viņa dievinātāji dabūs iežmiegt asti kājstarpī.Man jāprasa tev un tev līdzīgiem ,domājiet ka tas tā turpināsies mūžīgi?

 • 0
  norge Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  to Opaps , sabam sinos komentaros nava nekas iteresant un neatiesas uz vinu strukturas darbibu ja kas

 • -1
  Anita Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Opaps laikam domā ,ka Lembergs ir valsts vara , bezmaz karalis ,kuru grib gāzt, un kur ir kaut viens aicinājums uz slepkavību. Katrs jau domā pēc savas samaitātības pakāpes.Izmest no domes jau vēl nav slepkavība , lai gan pazaudēt varu un naudu dažam var šķist nāves spriedums.

 • -1
  Vilis Skuja Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Vakardienas komentāri gan krietni paretināti...
  Un vēl raksta,ka mūsu valstī cenzūras neesot.

 • -1
  Āmen Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Saimnieks opapam kaulu svētkos pamet, un tas tik dancā pēc saimnieka stabulītes.

 • -13
  Opaps Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Labāk kaulu, nevis nomirt badā. Ha, ha ,ha!!!

 • -1
  gunča Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Nu re,cik tādam Opapam maz vajag.Pietiek ar kunga apgrauztu kaulu.

 • -1
  Svētais Hermanis Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Pareģotājs Finks teica,ka 2020.gadā ko negodīgā ceļā būs sagrābuši komunisti Latvijas vērtības- Komunisti būs spiesti atdod atpakļ Latvijas valstij,jo būs liels spiediens!!! Zagļus liks cietumā un tad lai viņus drāž. Un krieviem būs jāizbrauc,jo tāpat nejūtas kā mājās. Kaimiņš runā patiesību.

 • -14
  Apollo Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Kaimiš tik grib nodirst,jo grib tikt pie varas tagad gudri dirš ka visi to prot,mūsu papiš kaut arī zog bet arī vp ir vis kātībă

 • 0
  gunča Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Tāpēc tas tavs papiš arī zog,lai viss būtu kārtībā,tikai ne Ventspilī,jo papiš to Ventspil piepiš.
  Tu ,Apollo,nolaidies no Mēness,no turienes Ventspili nevar redzēt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: