Reņķa dārzā tiks svinēti tradicionālie Līgo svētki
23. jūnijā plkst.21.00 Reņķa dārzā tiks svinēti tradicionālie Līgo svētki – ar jautrām dziesmām, gardām uzkodām, atspirdzinošiem dzērieniem, svētku ugunskuru un dejām līdz pat rīta gaismai.
Pasākuma pirmajā daļa būs Līgo vakara koncerts “Kur deg mana uguntiņa…”, kurā uzstāsies Liepājas aktrišu folkloras apvienība “Atštaukas” un Rucavas lauku kapela “Paurupīte”, par nakts mūziku rūpēsies grupa “Express” un DJ J-One.
“Atštaukas” ir spilgta un pieredzējusi folkloras grupa ar teatrāliem elementiem, kura iedzīvina latviešu tradīcijas mūsdienīgā veidā, savukārt “Paurupīte” ir dzīvespriecīga muzikantu grupa, kas rada latvisku svētku atmosfēru ar dzīvo instrumentālo mūziku.
Svētki Reņķa dārzā turpināsies Jāņu zaļumballē no plkst.22.00 līdz plkst.04.00, kur par lustīgu deju soli rūpēsies Ventspils grupa “Express”, bet pauzēs DJ J-One.
Ieeja ir bez maksas














Komentāri (0)