Vitenbergs darba vizītē apmeklēs Ventspili
Pirmdien, 29. jūnijā, darba vizītē Ventspilī viesosies Latvijas Republikas klimata un enerģētikas ministrs Jānis Vitenbergs.Vizītes laikā ministrs tiksies ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Vītoliņu un pašvaldības pārstāvjiem, lai pārrunātu Ventspilij nozīmīgus klimata un enerģētikas attīstības jautājumus.
Vizītes sākumā ministrs kopā ar domes priekšsēdētāju un pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" valdes priekšsēdētāju Didzi Ošenieku apmeklēs projektu "No atkritumiem iegūtā kurināmā (NAIK) reģenerācijas iekārtu izbūve Ventspilī", iepazīstoties ar projekta ieviešanas gaitu un tā nozīmi ilgtspējīgas enerģētikas attīstībā.
Savukārt tikšanās laikā Ventspils valstspilsētas pašvaldībā kopā ar pašvaldības SIA "Ventspils siltums" valdes priekšsēdētāju Arni Uzari uzmanība tiks pievērsta Ventas abu krastu centralizētās siltumapgādes sistēmu apvienošanas projektam, bet kopā ar pašvaldības SIA "Ventspils reiss" vadību tiks pārrunātas sabiedriskā transporta dekarbonizācijas ieceres un ilgtspējīgas mobilitātes attīstības iespējas.
Vizīte apliecina valsts un pašvaldības ciešo sadarbību, īstenojot ilgtspējīgus enerģētikas un klimata politikas risinājumus, kas veicina Ventspils attīstību un iedzīvotāju dzīves kvalitāti.














Komentāri (0)