Piejūras brīvdabas muzejā nedēļas nogalē ikviens aicināts apmeklēt rožu izstādi, kas tapusi sadarbībā ar ziedu audzētavu “Natālijas rozes”. Tajā varēs iepazīt vairāk nekā 100 rožu šķirņu.

Pirmajā izstādes dienā, 12. jūlijā,  plkst. 17.30  pasākumā “Parunāsim par rozēm” rožu audzētāja Natālija Klestrova dalīsies zināšanās par šo ziedu audzēšanu un kopšanu, kā arī būs iespēja iegādāties stādus.

Natālija stāsta, ka viņai patīk kolekcionēt dažādas rožu šķirnes, tāpēc viņas audzētavā atrodamas rozes, kuru nav citviet Latvijā un kaimiņvalstīs. “Mans darbs ir mana aizraušanās, bez rozēm es nevarētu,” atzīst ziedu audzētāja. Viņai īpašu gandarījumu sagādā tas, ka rožu audzēšana un to skaistums sagādā prieku ne tikai pašai, bet arī daudziem citiem cilvēkiem. “Prieks, ko dāvāju citiem, atnāk atpakaļ,” saka Natālija.

Natālijas Rožu audzētavas attīstība Ventspils novada Ziru pagasta “Rubīnos” aizsākās 2008. gadā. Šobrīd stādu audzētava piedāvā plašu sortimentu dārza rožu šķirņu, kā arī augststumbru rozes.

Izstāde Piejūras brīvdabas muzeja jaunajā ēkā būs apskatāma 12.-14. jūlijā. Pasākumu “Parunāsim par rozēm” būs iespējams apmeklēt bez maksas, bet pārējā laikā – ieeja ar muzeja biļetēm.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: