Tēma: Brīvdabas muzejs

 • Brīvdabas muzejā raibi nosvinētas Lieldienas (VIDEO) 1

  Piejūras brīvdabas muzejā ar šūpošanos, olu krāsošanu un ripināšanu, zupas vārīšanu, muzicēšanu, dziesmām un dejām, vizināšanos uz zirgiem un mazbānītī, kā arī citām izklaidēm nosvinētas Lieldienas.

 • Lieldienas svinēs arī Piejūras brīvdabas muzejā 0

  Svētdien, 21. aprīlī Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs jau no pulksten 12 gaida visus lielos un mazos uz kopīgu šūpošanos, Lieldienu zupu, olu krāsošanu, rotaļām, priecīgu pastaigu kopā ar zirgiem, trušiem un citiem zvēriem.

 • Par pilsētas aktualitātēm (VIDEO) 1

  Par basketbola aktualitātēm, BK Ventspils spēlētāju sasniegumiem un kritumiem, par to, ka tiks nomainīti āra trenažieri, Brīvdabas muzeja renovētajām dzirnavām, par domes iesniegto civilprasību pret Ratnieku, kurš nelikumīgi izmantoja Ventspils pilsētas preču zīmes logo un citām aktualitātēm informēja Aivars Lembergs.

 • Pilsētas aktualitātes (VIDEO) 0

  Par svarcēlāju panākumiem un uzvarām, par to, ka Piejūras brīvdabas muzejā plāno pārbūvēt vējdzirnavas. Mērs slavē Pašvaldības policijas darbu, jo pagājušajā nedēļā tika aizturēti vandaļi, kas jau vairākkārtīgi postīja pilsētas infrastruktūru.

 • Svinēja putras dienu 0

  Piejūras brīvdabas muzejā svinēja Putras dienu un šajā dienā notika arī Piejūras brīvdabas muzeja sezonas slēgšana.

 • Ventspils muzejs Latvijas simtgades filmās 0

  Ventspils muzejs var lepoties ar nelielu pienesumu vairākās Latvijas simtgades filmās, kurās redzami gan muzeja skati, gan tajā noskatīti tērpi.

 • Atklās preču staciju 5

  Piektdien, 12. oktobrī, plkst 15 Piejūras brīvdabas muzejā notiks Industriālā mantojuma dienu pasākums No olas līdz lokomotīvei, kurā paredzēta Mazirbes preču stacijas atklāšana.

 • Mazbānītis piedzīvo avāriju 18

  Iecienītais Ventspils mazbānītis aizvadītās nedēļas nogalē iekūlies negadījumā, kurā, par laimi, necieta ne cilvēki, ne tehnika.

 • Ar jaunu izstādi atklāj sezonu 0

  Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs jauno sezonu par godu Latvijas simtgadei atklāja ar izstādi “Zemessardzes 46. kājnieku bataljons”. Izstādi rīko Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs sadarbībā ar Zemessardzes 46. kājnieku bataljonu.

 • Muzejā svinēja Lieldienas 0

  Piejūras brīvdabas muzejā tika svinētas spilgtas un puķotas Lieldienas. Lieldienu priecīgos notikumus Piejūras brīvdabas muzejā vadīja puķu tēli, dejoja spriganie dejotāji no Ugāles deju ansambļa «Spiekstiņi».

 • Vēstures otrdiena Piejūras brīvdabas muzejā 0

  Tradicionālā vēstures otrdiena 27. martā pārcelsies uz Piejūras brīvdabas muzeju, kur par laivu restaurāciju un koka laivām stāsta meistars Aigars Baiks, turklāt apmeklēt šo pasākumu būs iespējams bez maksas.

 • Muzeja vējdzirnavu atjaunošanu veiks SIA «Pilsbūve» 0

  Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja vējdzirnavu atjaunošanas darbus veiks SIA "Pilsbūve", liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija. "Pilsbūve" izraudzīta no diviem pretendentiem konkursā par tiesībām veikt būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādi un būvdarbus.