Tēma: Brīvdabas muzejs

 • Mazbānītis piedzīvo avāriju 18

  Iecienītais Ventspils mazbānītis aizvadītās nedēļas nogalē iekūlies negadījumā, kurā, par laimi, necieta ne cilvēki, ne tehnika.

 • Ar jaunu izstādi atklāj sezonu 0

  Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs jauno sezonu par godu Latvijas simtgadei atklāja ar izstādi “Zemessardzes 46. kājnieku bataljons”. Izstādi rīko Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs sadarbībā ar Zemessardzes 46. kājnieku bataljonu.

 • Muzejā svinēja Lieldienas 0

  Piejūras brīvdabas muzejā tika svinētas spilgtas un puķotas Lieldienas. Lieldienu priecīgos notikumus Piejūras brīvdabas muzejā vadīja puķu tēli, dejoja spriganie dejotāji no Ugāles deju ansambļa «Spiekstiņi».

 • Vēstures otrdiena Piejūras brīvdabas muzejā 0

  Tradicionālā vēstures otrdiena 27. martā pārcelsies uz Piejūras brīvdabas muzeju, kur par laivu restaurāciju un koka laivām stāsta meistars Aigars Baiks, turklāt apmeklēt šo pasākumu būs iespējams bez maksas.

 • Muzeja vējdzirnavu atjaunošanu veiks SIA «Pilsbūve» 0

  Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja vējdzirnavu atjaunošanas darbus veiks SIA "Pilsbūve", liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija. "Pilsbūve" izraudzīta no diviem pretendentiem konkursā par tiesībām veikt būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādi un būvdarbus.

 • Ēda pankūkas un priecājās 0

  Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā notika Masļeņicas svinēšana. Masļeņica ir slāvu tautu svētki un to atzīmē nedēļas garumā pirms Lielā gavēņa, tad arī atvadās no ziemas un sāk gaidīt pavasari.