3. maijā no plkst. 11 līdz 13 Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts pasākums, uz kuru aicināts ikviens interesents.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja baudīt dažādus priekšnesumus – uz skatuves tiks lasīta dzeja, izskanēs latviešu populārākās dziesmas, kā arī uzstāsies Ventspils popgrupa ''Jūras akmentiņi'' un Ventspils Tehnikuma jauniešu koris.

Virtuālās realitātes brillēs tiks audiovizuāli atskaņota mūsu valsts himna, nodrošinot Dziesmu svētku klātesamības sajūtu. Ikviens pasākuma apmeklētājs varēs piedalīties arī zīmējumu kolāžas ''Mēs veidojam Latviju'' tapšanā.

Tiem, kuri vēlēsies pārbaudīt savas zināšanas būs sagatavota viktorīna par Latvijas nozīmīgākajiem vēstures notikumiem un faktiem. Tāpat pasākumā viesosies Zemessardzes 46. bataljona pārstāvji, kuri labprāt tiksies ar ikvienu mūsu valsts patriotu.

Protams, kā jau īstos svētkos, pie glīti klāta galda ar balto galdautu, varēs baudīt latviešu tradicionālos ēdienus un svinīgā noskaņā, izmantot mirkli, lai sanāktu kopā, svinot mūsu brīvību!

Lasi vēl

Komentāri (1)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: