No 3. līdz 29. aprīlim Ventspils Galvenajā bibliotēkā varēs apskatīt Līgas Ūdriņas fotoizstādi ''Toskāna''. Fotogrāfijās ir fiksēti cilvēku iecienīti tūrisma galamērķi Itālijas gleznainajā reģionā Toskāna. Fotogrāfijas papildinās Līgas stāsts, kāpēc šīs vietas viņai ir šķitušas interesantas un apmeklēšanas vērtas, kā arī bibliotēkas krājumā esošie ceļveži un grāmatas par Itāliju.

Ja kādu apmeklētāju būs ieintriģējuši Līgas atvestie fotostāsti, turpat bibliotēkā varēs sākt sava nākamā ceļojuma plāna izveidi.

Jau pusaudzes gados, sākot fotografēt, Līga pievērsās dabas, makro un vēlāk, pieaugot - ceļojumu fotografēšanai. Šobrīd tiek ''iemēģināta roka'' portretu fotografēšanā un analogajā fotogrāfijā. Apmēram astoņus gadus Līga darbojas Ventspils fotoklubā ''Moments''.

Fotokluba vadītājs Ģirts Dreimanis Līgu raksturo šādi: ''Līga Ūdriņa ir Ventspils fotokluba ''Moments'' dibināšanas līdzautore un dalībniece. Lieliska fotokolēģe ar kuru ''izēsts puds ar sāli'', lai fotokluba darbība turpinātos nepārtraukti un Ventspils fotogrāfu radītie darbi spētu runāt. Lieliska organizatore un fotopasākumu atbalstītāja. Cilvēks, uz kuru var paļauties. Kā fotogrāfe viņa ir nepārtrauktos meklējumos bezgalīgajā mākslas pasaulē. Ceru, ka viņas darbi arī turpmāk iepriecinās kolēģus un citus patiesu un īstu autordarbu zinātājus.''

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: