Režisore Linda Olte meklē galvenās varones savai topošajai debijas spēlfilmai ''Māsas''. Uz aktieru atlasi šā gada novembrī tiek aicinātas meitenes vecumā no astoņiem līdz 14 gadiem, kuras vēlas pretendēt uz galvenajām lomām.

Filma ''Māsas'' iecerēta kā sociāla drāma par bērnunamā uzaugušām māsām Anastasiju un Diānu. Bērnu nama direktore meitenēm paziņo, ka viņas vēlas adoptēt kāda amerikāņu ģimene. Diāna jūtas kā izredzētā un nevar sagaidīt šo brīdi, bet Anastasijai nekādi adoptētāji nav vajadzīgi - viņa grib palikt Latvijā un veidot jaunu dzīvi kopā ar savu īsto mammu. Tomēr viss nav tik vienkārši - iznākot no cietuma, bērnu mamma par meitām neliekas ne zinis, un Anastasijai savos trīspadsmit gados ir jāpieņem lēmums: braukt uz svešo Ameriku vai palikt savā pazīstamajā vidē bez ģimenes.

Meitenes vecumā no 12 līdz 14 gadiem aicinātas pieteikties uz Anastasijas lomu. Anastasija ir atlētiska, dumpinieciska meitene, kurai patīk asas izjūtas, viņa nebaidās paust savu viedokli ikvienā situācijā. Priekšroka tiks dota pretendentēm, kuras nebaidās no suņiem un prot braukt ar skrituļdēli vai ir gatavas iemācīties to darīt, vajadzīgas arī pamatzināšanas angļu valodā.

Savukārt meitenes vecumā no astoņiem līdz 11 gadiem tiks gaidītas uz Diānas lomas provēm. Diānu režisore Linda Olte raksturo kā kalsnas miesas būves meiteni, kura pēc dabas ir mierīga un sapņotāja, taču dažkārt spēj kļūt ļoti emocionāla un sacelt vētru ūdens glāzē.

Filmas aktieru atlasi organizē Deep Sea Studios. Pieteikumā jāiekļauj vārds, vecums, 2 - 3 nesen uzņemtas fotogrāfijas, divu minūšu video, kurā meitene pastāsta par sevi, arī vecāku kontaktinformācija. Iepriekšēja pieredze aktiermākslā nav nepieciešama.

Pieteikumus līdz 7. novembrim var sūtīt uz e-pastu masasfilma@gmail.com

Filmas ''Māsas'' režisore un scenārija autore ir Linda Olte, operators Aleksandrs Grebņevs, māksliniece Laura Dišlere, producenti Una Celma un Matīss Kaža.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: