Pēc debijas lielajā mūzikas tirgū ar dziesmu Never Been in Love, kas tapusi kopā ar britu dīdžeju Secondcity un izdota ar Sony Lielbritānijas ofisu, producents, ventspilnieks Makree (Mārtiņš Makreckis) izdod dziesmu Anything Above, kas tapusi kopā ar latviešu dziedātāju Justu. Dziesma tikusi iekļauta Justa debijas albumā Here I Am.

“Pirmā albuma rakstīšana man ir bijusi saviļņojoša un arī satraucoša pieredze. Noteikti tas būtu bijis daudzreiz sarežģītāk bez tāda cīņu biedra kā Makree. Lai arī viņš producējis piecas albuma dziesmas, manuprāt, tieši Anything Above ir skaņdarbs, kas visspilgtāk atspoguļo mūsu kopīgo radošo darbu,” par sadarbību stāsta Justs.

Anything Above dziesmas video ir veidots no Makree uzņemtajiem video fragmentiem pēdējo 2 gadu laikā. “Vairāku gadu gājumā man ir saglabājušās video atmiņas no ceļojumiem, dīdžejsetiem un vienkārši labiem cilvēkiem. To visu salikt vienā video rullī šai dziesmai likās pareizais lēmums.”

Dziesma Anthing Above izdota ar producenta Makree jauno mūzikas ierakstu platformu CAPS LOCK Records, kuras galvenais mērķis ir popularizēt kvalitatīvu, Latvijā radītu elektronisko mūziku.

Makree lielāku sabiedrības uzmanību guva pēc singla Never Been in Love izdošanas. Šis singls jau paspējis gūt atzinību no britu dīdžejiem Annie Mac, Danny Howard, Disclosure, vairākkārt ticis atskaņots BBC Radio1 ēterā, kā arī pārsniedzis 400 000 straumējumus Spotify platformā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: