9. jūlijā Ventspils Jūras svētkos no plkst. 13:00 līdz 16:00 Ostas ielas promenādē, ierastajā vietā pie Piemiņas akmens norisināsies tradicionālās “Pūķu laivu” sacensības.

Plkst. 12.30 notiks dalībnieku starta secības izloze un iepazīšanām ar laivām, bet plkst. 13.00 notiks sacensību sākums.

Sacensību uzvarētāji tiks pie naudas balvām, bet trīs komandas, kuras iekļūs pusfinālā, tiks pie vērtīgām veicināšanas balvām. Sacensību organizatori aicina dalībniekus padomāt par komandas noformējumu, jo arī atraktīvākā komanda saņems naudas balvu.

„Pūķu laivas” ir kanoe tipa divpadsmitvietīgas „Voyager” laivas. Komandā jābūt 10 dalībniekiem - airētājiem, ieteicams arī vienpadsmitais dalībnieks kā „airēšanas ritma turētājs un saucējs”, bet divpadsmitais cilvēks laivā ir „Campo” stūrmanis. Jautrās distances garums Ventas ūdeņos – 200 - 250m. Sacensības norisināsies vairākās atlases kārtās – priekšbrauciens, ceturtdaļfināls un fināla brauciens.

Pieteikties sacensībām var līdz 4. jūlijam rakstot vai zvanot Ventspils Kultūras centra producentam Robertam Grinbergam e-pasts: roberts.grinbergs@ventspils.lv tel. 26562114

Piesakoties jānorāda komandas kapteiņa vārds, uzvārds, kontakttālrunis, komandas nosaukums, devīze un īsa informācija par komandas dalībniekiem.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Ventiņheiteris 07.06.2016, 17:19:13

    Piemiņas akmens jau nu ir īstā vieta, kur rīkot tādu balagānu! Kauns pašiem nav?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: