BK "Ventspils" basketbolisti Latvijas Basketbola līgas sezonas pēdējā mačā savā laukumā ar 72:66 pieveica "Liepāja/Triobet" komandu, tā sērijā uzvarot 3:2 un tiekot pie bronzas medaļām.

Mača sākums lika domāt, ka pamati uzvarai sezonas pēdējā mačā un bronzas fināla pēdējā spēlē tika ielikti jau pirmajā ceturtdaļā. Precīzāk, pirmās ceturtdaļas pirmajā pusē, kad liepājniekiem ļauts gūt vien divus punktus, kamēr BK Ventspils bija sakrājusi jau 11. Paiet pāris minūtes un pirmie plusi ir izkusuši ļoti strauji (13:11). Kad otrajā ceturtdaļā ir nospēlētas piecas minūtes, rezultāts ir jau neizšķirts (27:27), bet vēl pēc pāris uzbrukumiem laukuma saimnieki nokļūst jau zaudētājos (27:33). Puslaiku tomēr izdodas pabeigt savā labā (38:35).

Trešajā ceturtdaļā ilgu laiku notiek mīcīšanās uz vietas. Nevienai komandai neizdodas kaut cik vērā ņemams izrāviens, līdz tuvāk pārtraukumam Peinera tālmetiens dod ventspilniekiem tobrīd lielāko pārsvaru (55:46), bet ejot pēdējā pārtraukumā maķenīt mazāki plusi (55:48). Kad pēdējās ceturtdaļas trešajā minūtē Ate iemet tālmetienu, pārsvars arvien vairāk iekrāsojas bronzas krāsās - 60:48, taču Liepāja atrada apslēptās rezerves un divas minūtes pirms pamatlaika beigām vairs tikai 62:60. Atlikušajās minūtēs sekmīgāk nospēlē BK Ventspils un sezonu pabeidza ar bronzas punktu.

Apskati foto!

LBL čempionāts. Fināls par 3. vietu. Piektā spēle
BK Ventspils un Liepāja/Triobet 72:66 (21:15, 17:20, 17:13, 17:18)
BK Ventspils: Lomažs 15, Gulbis 10, Peiners 10, Butjankovs 9, Ate 8, Dīns 6, Gražulis 6, Pits 5, Šeļakovs 2

Ventiņheiteris 01.06.2016, 08:57:03

Bet Valmiera paņēma zeltu! Viņiem nav tranzīta biznesa miljonu, n-tie leģionāri un halles ar iztapsētu grīdas segumu, toties viņi spēlē labu basketbolu, atšķirībā no pārmaksātām plukatām, kas tikai "atskraida" savu laiku uz laukuma bez nekādas atdeves...

• -3
    keda 01.06.2016, 09:17:48

Nomaini niku un tad kritizē :) No katra tava vārda birst nicinājums, lai vai ko kāds darītu, viss ir slikts.

Paldies čaļiem, ka vismaz pabeidza sezonu ar uzvaru! Lai tagad met prātus kopā un domā, kas un kāpēc notika, bet galīgi norakstīt šo sezonu nav iemesla. Ja tikai izdarīs secinājumus :)

• -4
    Ventiņheiteris 01.06.2016, 09:23:26

Jā secinājumus noteikti izdarīs: "NEPIETIEKAMS FINANSĒJUMS!" Tas ir mūžīgais arguments Latvijā 99,5% gadījumu, kad kaut kas nav izdarīts vai izdarīts nekvalitatīvi. Vienmēr visi citi būs vainīgi, tikai ne paši. Un Valmiera parādīja, ka ne naudā un iepirktos spēlētājos ir "atslēga"

• -3
    keda 01.06.2016, 09:35:58

Jā, jā, Valmiera bez naudas spēlēja :D Ja nemaldos, viens pats Ordo miljonu deva. Skaidrs, ka nav milzonīgi līgumi tur daudziem, bet Bērziņš, Šķēle jaunākais, varbūt vēl kāds pietiekoši solīdi saņem, tā kā nav tā, ka tur nav naudas. Ventspilnieki pirms pāris sezonām, kad vef grāba no augstajiem plauktiem spēlētājus, mēdza informēt, ka ir krietni mazāk naudas par šiem, bet šogad tādus argumentus neesmu dzirdējis. Bet katrs jau zina un secinu to, kas pašam tīk.

• -3
    Ventiņheiteris 01.06.2016, 10:15:40

Nesaku jau, ka Valmierai naudas nav, bet, ja paskatās tās izlietojumu, tad Valmiera ir uzvarētāja, bet BK ir tur kur ir. Un visu sezonu tik plātījās pa tēmu "jaunpienācējs šis, papildinājums tas", beigās rezultāts nekāds...

• 0
    es 01.06.2016, 10:31:13

Sērijas iznākumu izšķīra Muižnieka lēmumi: par Niksa un Viginsa nespēlēšanu un Lomaža spēlēšanu.

Paldies visiem spēlētājiem, kuri palīdzēja atspēlēties no 0:2 uz 3:2. Daži vakar aizvadīja savu pēdējo spēli mūsu kluba rindās, paldies arī viņiem.

Leimanis atgriežas mājās? ;)

• -3
    keda 01.06.2016, 11:04:32

Heiter, domā tu tikai to redzi? :) Man ar nepatīk, ka nesanāk to titulu atgūt, bet kā tu zini, ka arī BKV zaudētu Valmierai, ja tiktu finālā? Valmiera malači, cerams, liks arī citiem saņemties, bet tikai grandiem.