Brauc bez tiesībām un izraisa avāriju
Aizvadītajā diennaktī Kurzemes reģionā reģistrēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, vienā negadījumā ir cietis cilvēks. Kopā ceļu satiksmes jomā pieņemti 61 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 24 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par braukšanu reibumā ir uzsākts viens administratīvā pārkāpuma process.
16. martā ap pulksten 11.40 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ganību ielā noticis ceļu satiksmes negadījums.
Noskaidrots, ka sieviete vadīja automašīnu “Volkswagen” un neizvēloties drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret meteoroloģiskajiem laika apstākļiem, kad laukā līst lietus un ir slapja brauktuve, nespēja laicīgi sabremzēt, kā rezultātā iebrauca pretējā joslā un izraisīja sadursmi ar transportlīdzekli “Ford”, kuru vadīja vīrietis.
Pēc negadījuma slimnīcā nogādāts automašīnas “Ford” vadītājs. Noskaidrots, ka automašīnas “Volkswagen” vadītājai nebija iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Valsts policijā pret sievieti uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.
Savukārt 6. martā ap pulksten 16.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Aleksandra ielā noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka sieviete vadīja automašīnu “Toyota” pa Aleksandra ielu virzienā no Raiņa ielas uz Lielā prospekta pusi un krustojumā ar Jūras ielu neizpildīja ceļa zīmes Nr.207 (neapstājoties tālāk braukt aizliegts) prasības, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar transportlīdzekli “Opel”, kuru vadīja sieviete pa Jūras ielu virzienā no Aleksandra ielas pusi. Negadījumā neviens cilvēks necieta un Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.
7. martā ap pulksten 13.40 Lielā prospektā apturēta automašīna “Opel”, kuru vadīja vīrietis, būdams alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Savukārt ap pulksten 23.10 Riņķa ielā apturēta automašīna “Ford”, kuru vadīja vīrietis, būdams 1,96 promiļu reibumā. Valsts policijā pret vīriešiem uzsākti kriminālprocesi.














Komentāri (0)