Valsts drošības dienests (VDD) marta beigās izbeidzis kriminālprocesu par slēptu videonovērošanas kameru un ierakstošās tehnikas uzstādīšanu un izmantošanu Ventspils brīvostas pārvaldes telpās.

Kriminālprocess izbeigts, jo netika konstatēts noziedzīga nodarījuma sastāvs, skaidroja dienestā, kurā gan plašākus komentārus nesniedza.

Jau ziņots, ka VDD pērn 28. janvārī sācis kriminālprocesu saistībā ar aizdomām par slēptu videonovērošanas kameru un ierakstošās tehnikas uzstādīšanu un izmantošanu Ventspils brīvostas pārvaldes telpās.

Kriminālprocess tika sākts par sevišķā veidā veicamiem operatīvās darbības pasākumiem vai to traucēšanai speciāli radītu vai pielāgotu iekārtu, ierīču vai instrumentu un to komponentu vai programmatūras aprites aizlieguma pārkāpšanu.

Par Ventspils brīvostas pārvaldē slepus uzstādīto videonovērošanas tehniku VDD informēja kāds pārvaldes darbinieks, kurš VDD nodeva arī atrastās videonovērošanas kameras.

Kriminālprocesā VDD veica Ventspils brīvostas pārvaldes telpu apskati, kuras laikā tika izņemta arī video ierakstošā tehnika. VDD Ventspils brīvostas pārvaldes telpās izdevās atrast arī dokumentus, kas varētu būt saistīti ar slēpto videonovērošanas kameru un ierakstošās tehnikas uzstādīšanu.

Izmeklēšanas laikā VDD veica vairāku gan esošo, gan bijušo Ventspils brīvostas pārvaldes darbinieku nopratināšanu. Nopratināti arī tā uzņēmuma darbinieki, kas, iespējams, veicis slēpto videonovērošanas kameru uzstādīšanu.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    Kriska Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

    Visss kautkas atrasts , bet nozieguma nav. Kas tad tika atrasts?

  • 0
    tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

    tas mums nav jāzina...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: