Aizvakar, 10. janvārī Valsts policijas darbinieki veica pārbaudi vairākās vietās Ventspilī, no kurām divās konstatēja pārkāpumus.

Likumsargi Ventspils tirgus paviljonā pie kādas pārdevējas konstatēja 40 dažādu marku cigarešu paciņas bez Latvijas republikas akcīzes markām. Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība. Tāpat konstatēts, ka minētā sieviete nodarbojās ar lauksaimniecības produkcijas tirdzniecību neatļautā vietā bez kases aparāta, kvīšu grāmatiņas un izmantojot neverificētus elektroniskos svarus. Šī informācija ir nodota Valsts ieņēmumu dienestam.

Savukārt turpat tirgū pie citas darbinieces tika izņemtas 14 dažādu marku cigarešu paciņas bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām. Minētā sieviete iepriekš ir nonākusi policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem. Sievietei ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Tajā pašā dienā Ventspilī, Pētera ielā pie kādas ēkas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Patruļdienesta rotas darbinieki konstatēja, ka 1961. gadā dzimis vīrietis pie sevis glabāja 3 cigarešu paciņas bez akcīzes nodokļa markām. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Parasti Valsts policija informāciju par personām, kuras tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija saņem informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām no iedzīvotājiem, par ko Valsts policija izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Komentāri (14)

 • 0
  reku Pirms 5 dienām, 1 stundas

  Drīz jau pasludinās,ka lietot cigarešu etvijas arī ir pretlikumīgi,jo nav akcīzes markas.
  Un uz kāda pamata,interesanti,var pieprasīt,lai parādu,kādi smēķi man kabatā?

 • -1
  Vilis Skuja Pirms 4 dienām, 21 stundas

  "Ventspilī, Pētera ielā pie kādas ēkas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Patruļdienesta rotas darbinieki konstatēja, ka 1961. gadā dzimis vīrietis pie sevis glabāja 3 cigarešu paciņas bez akcīzes nodokļa markām. "

  Kā tas ir-nesa tās 3 paciņas rokās,lai visi,tai skaitā kruķi tās var redzēt?
  Bet varbūt tomēr kabatās bija?Ja tā,tad jautājums-ko šis cilvēks bija noziedzies,ka lika parādīt kabatu saturu?
  Te darbs juristiem.

 • 0
  Pipars Pirms 4 dienām, 20 stundām

  Kur tirgus administracija skatās???

 • 0
  Pipars Pirms 4 dienām, 20 stundām

  Bet vispar interesanti.
  Vai tad nedrikst pipot cigaretes bez LR akcizes markām?
  Piemerām Polijā pirktas cigaretes?

 • 0
  ttt Pirms 4 dienām, 19 stundām

  ta pat jau katrs otrais smeketajs perk nemarketo preci

 • 0
  ttt Pirms 4 dienām, 19 stundām

  pieaug cenas un nodokli - pieaug kontrabanda

 • 0
  prof.Preobraženskis. Pirms 4 dienām, 19 stundām

  Vienubrīd bija pieejamas "kreisās" cigaretes "Metro" par 14 ērekļiem blokā.Tad,lūk,tās drošu prātu varēja no paciņas pārlikt etvijā,jo uz katras cigaretes nebija nekas uzdrukāts (marka).Un lai pierāda,ka nav akcīzes nodoklis maksāts.
  Ikdienas pieprasījuma precēm akcīzes nodokli uzlikt-tā ir laupīšana no valsts puses.

 • 0
  defаult Pirms 4 dienām, 19 stundām

  Man tā marka parasti traucē atvērt cigarešu paku, tāpēc pirms atvēršanas to noplēšu nost pavisam. Un ejiet nu pierādiet, ka piemēram mans Winstons ir no Baltkrievijas, Krievijas, vai tepat Statoilā pirkts?

 • 0
  es te vestē Pirms 4 dienām, 18 stundām

  Tieši tā, es arī viņu vienmēr plēšu nost. Lai iet ieskrieties.

 • 0
  Kukurūza Pirms 4 dienām, 17 stundām

  Valsts jau pati vainīga.
  Prieks, ka naudu aiziet Krievijai, Baltkrievijai un pārējām valstīm, ne Latvijai.

 • 0
  keiss Pirms 4 dienām, 14 stundām

  kā pīpeja un pīpes tos,to biznesu nevar tik viegli iznīcināt!!!!

 • 0
  Barons Pirms 3 dienām, 21 stundas

  To Tabak būt vaidzet stādit katers pats,kam ir kād gabaliņ zemit.Iekš man muiž kater gad top stādit diu simt Stād.Un ir viss gad,ko pīpet kupl dūm,kad ir aptrūkties papiross Belomor-Kanal.

 • 0
  Cibiņš Pirms 3 dienām, 21 stundas

  Īpaši interesants ir tas teksts par 57 g.v. vīru, kuram atņemtas trīs cigarešu paciņas un nu viņu administratīvi sodīšot, Ko tad tik maigi! Šito valsts nodokļu sistēmas grāvēju, rūdīto kontrbandistu un noteikti arī kremļa aģentu obligāti vajadzētu gavilējošā pūļa priekšā publiski pakārt Lielajā laukumā pie Valzivs masta. Jo salīdzinot ar šitā vīra izdarīto noziegumu visi oligarhi, vaškeviči, kargini nervozi kaktā pīpē. Pie kāķa viņu!!!

 • -4
  Santa/ Pirms 3 dienām, 16 stundām

  Pētera iela jau ir tā saucamā točka tāpēc arī tur figūru visādi šitādi līki un šķībi nelaimīgi ļautiņu piedzirditi ar točkiniekiem un salietojušies visādas kreisās cigaretes un tad nodeg visādas būdas dēļ šim cigaretēm kas pašas nedziest ...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: