Ventspils Digitālais centrs kļuvis par populāru ekskursiju galapunktu ne vien skolēniem, bet arī pedagogiem. Šonedēļ Ventspils Digitālajā centrā viesojās skolotāji no Kuldīgas un Jēkabpils.

Ceturtdien, 28. septembrī, Ventspils Digitālajā centrā viesojās Kuldīgas pedagogu metodiskās apvienības pārstāvji. Skolotāji apmeklēja Ventspils Digitālo centru, lai uzzinātu vairāk par dažādo tehnoloģiju pulciņu piedāvājumu, ko iespējams apmeklēt skolēniem Ventspilī. Tāpat pedagogiem interesēja uzzināt par Ventspils Digitālā centra darbību kopumā.

Savukārt piektdien, 29. septembrī, Digitālo centru apmeklēja Jēkabpils 2. vidusskolas skolotāju delegācija, kas pieredzes apmaiņas braucienā apmeklēja arī Ventspils 2. pamatskolu. Pedagogi izmantoja izdevību, lai uzzinātu vairāk par informācijas un komunikāciju tehnoloģiju attīstību Ventspilī un apmeklētu Robotikas un Digitālās mājturības darbnīcas. Robotikas darbnīcā pedagogiem bija iespēja konstruēt LEGO Mindstorms EV3 robotus un uzzināt par sensoru darbību, proti, kā sensori palīdz robotiem kustēties un, piemēram, neieskriet sienā. Digitālās mājturības darbnīcā pedagogi veidoja karikatūras.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: