Strauji tuvojas vieni no mīļākajiem pasākumiem Ventspils Augstskolas studentu dzīvē – Gada balva un Ziemassvētku balle.

Arvien biežāk var dzirdēt, kā studentes čalo par tērpiem un frizūrām, un tas jau nav nekāds brīnums, jo Ziemassvētku balle ir viena no tām retajām vietām, kur studenti var cits citu aplūkot un arī sevi parādīt.

Kā jau tas ierasts, tieši Ziemassvētku balle, kas paralēli iezīmē arī rudens semestra noslēgumu, ir viskuplāk apmeklēta. Neapšaubāmi, ka svarīga loma tajā ir Gada balvas pasniegšanas ceremonijai, kas notiek tieši pirms balles.

Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, balvu pasniegšanas ceremonija notiks Kultūras centrā. Pasākums ļauj ne tikai atskatīties un padomāt par studiju un ārpus studiju laikā padarīto, bet arī paziņot uzvarētājus attiecīgajās nominācijās. Šogad tādi ir 7: Gada pirmkursnieks, Students humors, Gada students, Gada pasniedzējs, Gada pasākums, Gada ķeza un Gada labvēlis.

Sākotnēji studenti piesaka nominantus katrā kategorijā, bet pēc balvu saņemšanas pretendentu saraksta sastādīšanas studenti un pasniedzēji var nobalsot par vienu kandidātu katrā kategorijā.

Gada balvas pasākums parasti izceļas ar labi pārdomātu scenāriju un katras kategorijas nominantu priekšnesumiem, kuru laikā izmanto videoierakstus. Tas viss ir iespējams, pateicoties jautrībai, attapībai, studentu darbam, kā arī vēlmei dāvāt svētkus sev un citiem.

Gada balva norit tikai piekto gadu, kas, salīdzinot ar VeA pastāvēšanas laiku, nav ilgs periods. Tomēr lielākā daļa šī pasākuma apmeklētāju vairs nevar iedomāties Ziemassvētku balli bez balvu pasniegšanas ceremonijas. «Šis pasākums ir neatņemams un lielisks gada noslēgums, kad var salikt visus punktus uz i. Jo īpaši patīk nomināciju vizualizācija,» saka informācijas tehnoloģiju fakultātes maģistrante Linda Gulbe.

Kā pastāstīja VeA Studentu padomes sekretāre Irina Magurova, gada balvas skatītāji varēs baudīt muzikālus un deju priekšnesumus, bet pēc oficiālās ceremonijas Ziemassvētku ballē, kas jau otro gadu notiks sporta namā Centrs, uzstāsies grupa The Picture. Atliek vien cerēt, ka VeA studenti labi izballēsies, lai pēc tam veiksmīgi nokārtotu sesiju un ar jauniem spēkiem sāktu pavasara sesiju.

Gada balva 2010 nominācijas:

Gada pirmkursnieks : Varis Putniņš, Līva Špune, Liene Vīmere, Reinis Rutkovskis

Gada students: Inta Lapsiņa, Baiba Vanaga,Pēteris Rūcis, Juris Kļonovs

Gada pasniedzējs: Jeļena Mihailova, Diāna Pavlovska, Normunds  Jēkabsons, Jānis Vucāns

Students humors: Ģirts Šatats, Edgars Cukanovs, Nauris Dukaļškis, Aivars Kuršinskis

Gada pasākums: Laivu brauciens 2010, Iesvētības , Radi brīnumu

Gada ķeza: Koju slēgšana 24.00, Nedienas ar internetu kojās, Laika apstākļi Laivu braucienā 2010, Stipendiju sadale

Foto: Studentes izvēlas tērpus ballei. Vairāk par to lasi šodienas laikrakstā "Ventas Balss"!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: