Ir noslēgusies satiksmes pārvada Maskavas ielā pār Dzintaru ielu atjaunošana Ventspilī. Pēc Ventspils brīvostas pasūtījuma darbus šajā ostas pievedceļu posmā veica SIA “CTB”. Drīzumā objekts tiks nodots ekspluatācijā.

Satiksmes pārvadam Maskavas ielā pār Dzintaru ielu nomainīta braucamās daļas asfaltbetona seguma virskārta un ietvju asfalta segums, veikts deformācijas šuvju un ūdens atvades sistēmas remonts. Nomainītas arī margas pārvada malās un apgaismes stabi.

Būvdarbu līgums par satiksmes pārvada atjaunošanu tika noslēgts ar SIA “CTB” par kopējo summu 444 tūkstošu eiro apmērā.

Satiksmes pārvads Maskavas ielā ir tikai viens no posmiem, ko Ventspils brīvostas pārvalde pārbūvē 2018. gadā, īstenojot pievedceļu attīstības projektu. Līdz 2022. gadam Ventspilī paredzēta 19 pievedceļu posmu gandrīz 13 kilometru garumā atjaunošana vai izbūve. 85% no pievedceļu attīstības projekta attiecināmajām izmaksām sedz Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.

Lasi vēl

Komentāri (10)

 • -7
  Ivars Jansons Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Va ta tas izdarīts par ziedojumiem, vai par dāvinājumiem Ventspils Domei???

 • -8
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Ne par Tavu pensiju. Sēdi rāms.

 • -6
  Virsliga Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Jansona kungs, Jums tas naids pret domi acu gaišumu aizmiglojis? Rakstīts - dara brīvostas pārvalde, 85% dod Eiropas Savienība. Kur dome?

 • -5
  Ivars Jansons Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Cik ES fondu naudiņas ir NOTRALLINĀTS Ventspilī, protams, mana lielā drauga vadībā??? Varētu arī precizēt, - cik pilsētai, un, cik ostai??? Man Vītoliņš to līdz šodienai nav paskaidrojis...Sorry...

 • -1
  yolo Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  ES fondu naudām var pieteikties jebkurš un to var izmantot realizējot dažādus projektus, dažādās jomās. Pastāsti, lūdzu, cik daudz no ES fondu naudām esi apguvis un lietderīgi izmantojis Ventspils un Ventspils iedzīvotāju labā?

 • -4
  Opaps Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Ivara kungs ! ES naudu nevar notralināt. Par to jāatskaitās BRISELEI, tā ir daudz dradīgāka , nekā Tava sieva. Tā var tavu sānsoli piedot , bet BRISELE to nedarīs. Tāpēc Ventspils naudu par niekiem neizdod. Tev ,ka jaunpienākušajam ventspilniekam to nesaprast . Sēdi rāms savā mājā pie zivju ceha un glaudi savai sieviņai vienu intīmu vietu. Beidz vienreiz zākāt ventspilniekus, ja nepatīk šeit dzīvot, tad lasies no kurienes esi ieradies.

 • -1
  sranskis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Vai tiešām Ivars Jansons krāpa sievu? ka tik ne ar krustmāti Florenci!

 • -3
  Ivars Jansons Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Opapam ir uzkāpts uz varžacīm.Par naudu pat velns dancos, arī OPAPS. NOŽĒLOJAMI!!! Kurš te Ventspilī organizē cilvēku noriešanu??? P.S. Vārdiņš NOTRALLINĀTS ir ņemts no Aivara prātojumiem, viņš Tev var sīkāk izskaidrot.

 • -3
  Opaps Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Es pazīstu daudzus Aivarus. Par kādu Aivaru Tu runā ?

 • -2
  Ivars Jansons Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  OPAP, kaut Tu saprastu, ka tavas cūcības met lielu melnu ēnu uz Aivara gaišo tēlu. Tu viņam vairāk neesi vajadzīgs. Viņš arī pats tevi pārmācīs...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: