Labdarības koncertā saziedo saldumus (FOTO) (0)
Otrdien, 15. aprīlī, Ventspils 5. vidusskolā notika labdarības koncerts Lieldienu noskaņās. Pasākuma ideja ir cēla – kopīgiem spēkiem saziedot saldumus Usmas veco ļaužu pansionāta iemītniekiem, tāpēc ieejas biļete pasākumā bija konfekte(s).








