Mediķi protesta akciju rīkos 7. novembrī, piketējot pie Saeimas (10)
Mediķi savu iepriekš pieteikto protesta akciju, kurai dots nosaukums "Viena diena bez ārstniecības personas", rīkos nākamajā ceturtdienā, 7. novembrī, neejot uz darbu, bet tā vietā ierodoties uz sapulci - piketu pie Saeimas, otrdien paziņoja Latvijas Jauno ārstu asociācijas (LJĀA) valdes priekšsēdētājs Kārlis Rācenis.








