Lai uzlabotu pilsētas sporta infrastruktūru, Komunālā pārvalde ir uzsākusi basketbola laukuma seguma pārbūvi Inženieru ielā 101A, kā arī jaunas ietves izbūvi Inženieru ielā 101.

Āra basketbola laukuma renovācijas darbu ietvaros šobrīd ir pilnībā demontēts nokalpojušais gumijas segums, savukārt jau šonedēļ tiks uzsākti betona bruģakmens seguma ieklāšanas būvniecības darbi, paredzot ieklāšanas darbus veikt līdz aprīļa beigām. Savukārt ietves izbūves Inženieru ielā 101 projekta ietvaros tiks izbūvēta jauna gājēju ietve, lai nodrošinātu gājēju piekļuvi, tai skaitā cilvēkiem ar kustību traucējumiem, pie studentu atpūtas telpas Ventspils Augstskolas Dienvidaustrumu pusē, blakus Ventspils Augsto tehnoloģiju parka ieejai.

Āra basketbola laukums Inženieru ielā 101A ir brīvi pieejams visiem sporta entuziastiem, laukuma teritorija tiks labiekārtota ar soliņiem un atkritumu urnām.

Basketbola laukuma un gājēju ietves izbūves darbus paredzēts pabeigt līdz šī gada jūnijam.

Lasi vēl

Komentāri (8)

 • -2
  Larijs Kukarans Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Mošk atjauno?Renovē,es neakceptēju,jo nav kreatīvi.

 • -1
  Vpils Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Renovācija - būves vai tās daļas remonts (kapitālais remonts), lai atjaunotu būvi vai tās daļu, nomainot nolietojušos nesošos elementus vai konstrukcijas, kā arī mērķtiecīgu funkcionālu vai tehnisku uzlabojumu ieviešana būvē, nemainot tās apjomu un funkciju.

  Neredzu kas te būtu nepareizi? Renovācija tas pats kas atjaunošana. uzlabo laukumu, un nemaina apmērus. viss korekti. Do your research Latviešu valodas skolotāj.

 • 0
  Vpils Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Straupē arī renovēja basketbola laukumu, tagad varēs notikt ghetto games :D

 • 0
  еs Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tur gribēja likt 3x3 laukumu?

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Informējam, ka jautājums par 3 X 3 basketbola laukuma izveidi ir aktuāls un šobrīd sadarbībā ar Sporta pārvaldi notiek darbs pie iespējamā laukuma vietas un izveidošanas iespējām.

 • 0
  karlito Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Nu līdz šim,šis basketbola laukums nebija brīvi pieejams visiem..

 • 0
  Vpils Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  nu nez, visu laiku ir iets ar kompānijām un nekad nekādu aizrādījumu nav bijuši! ja sīkie maisās pa kājām, tad tas ir cits stāsts.

 • -1
  reku Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Vai pie mūsdienu technoloģijām un super materiāliem nevarētu būvēt tā,lai nevajadzētu nekādus remontus vai atjaunošanu vismaz gadus 50?
  Protams,būtu dārgi,taču nevajadzētu ik pa laiciņam pārtaisīt vai mainīt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: