Ventspils ostā strādājošais uzņēmums ""Ventspils nafta" termināls" (VNT) sācis savā teritorijā izbūvēt tvaiku savākšanas iekārtas, kā rezultātā vajadzētu atrisināties naftas produktu smaku izplatības problēmai, preses konferencē informēja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

''VNT ir sācis būvēt gāzu savākšanas iekārtu, kuras nodošana ekspluatācijā viņiem jānodrošina līdz nākamā gada 31.maijam. Jādomā, ka viņi to izdarīs.'' sacīja Lembergs.

Lai smaku problēmu Ventspilī risinātu, iepriekš veikti grozījumi ostas noteikumos, nosakot, ka termināļiem, kuri Ventspilī nodarbojas ar naftas produktu iekraušanu kuģos, līdz 2018. gada 31. maijam jāuzstāda iekārtas, kas savāc un utilizē tankkuģu iekraušanas laikā izdalījušos tvaikus. Paredzams, ka tvaiku savākšanas iekārtas samazinās piesārņojošo vielu un arī smaku apjomu, kas rada diskomfortu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem.

VNT iepriekš informēja, ka uzņēmums pasūtījis nepieciešamo iekārtu izgatavošanu un piegādi ASV kompānijā "Aeron".

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -2
    Opaps 19.09.2017, 20:32:26

    Skatos , ka Dome un VNT ir atraduši kopējo valodu. Tas rada prieku. Kašķis nekad pie laba nenoved.Man prieks , ka Dome ir pierādijusi , ka gudreļiem no Rietumeiropas ir jacienā vietējos likumus un mentilitāti.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: