Tēma: Invalīdi

 • Pagarinās iepriekš pieņemtos lēmumus par invaliditāti 0

  Ja ārkārtējās situācijas laikā nebūs saņemts personas iesniegums un nepieciešamie dokumenti atkārtotai invaliditātes ekspertīzes veikšanai, Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) iepriekš izdotais lēmums par invaliditāti tiks pagarināts automātiski uz sešiem mēnešiem.

 • Aizvadītas Ventspils Invalīdu biedrības sporta spēles 1

  Olimpiskā centra Ventspils basketbola hallē norisinājās Ventspils pilsētas Invalīdu biedrības Ziemassvētku sporta spēles invalīdiem un personām ar garīgās veselības traucējumiem, kurā sportotāji pārbaudīja savas prasmes dažādās sporta disciplīnās.

 • Paplašinās iespējas noteikt invaliditāti uz mūžu 1

  Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai (VDEĀVK) turpmāk būs plašākas tiesības jau pirmajā invaliditātes ekspertīzē noteikt invaliditāti uz mūžu personām pēc pilngadības sasniegšanas, paredz valdības pieņemtie grozījumi.

 • Aizvadītas Ventspils Invalīdu biedrības sporta spēles 0

  Olimpiskā centra Ventspils vieglatlētikas manēžā norisinājās pilsētas Invalīdu biedrības organizētās sporta spēles, kurās varēja izmēģināt savas prasmes dažādās sporta disciplīnās.

 • Uzturēšanās pansionātā kļūst dārgāka 4

  Ventspils pilsētas dome apstiprināja maksu par sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem Sociālās aprūpes nama „Selga” klientiem.

 • Aicina pieteikties bezmaksas rehabilitācijai un citiem atbalsta pasākumiem 0

  Kurzemē dzīvojošo bērnu ar funkcionāliem traucējumiem vecāki un audžuvecāki ir aicināti pieteikties projektā “Kurzeme visiem” pieejamajiem bezmaksas sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem pie psihologa vai rehabilitologa, apmeklēt fizioterapiju vai izglītojošas atbalsta grupu nodarbības.

 • Aizvadītas Ventspils Invalīdu biedrības sporta spēles 0

  Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē norisinājās pilsētas Invalīdu biedrības organizētās sporta spēles invalīdiem un personām ar garīgās veselības traucējumiem, kurā sportotāji izmēģināja savas prasmes dažādās sporta disciplīnās.

 • Organizēs sporta pasākumus invalīdiem 1

  Ventspils Invalīdu biedrība turpina rūpēties un nostiprināt biedru intereses veselības veicināšanā, divas reizes nedēļā organizējot regulāras treniņu nodarbības Olimpiskā centra Ventspils basketbola hallē un peldbaseinā, bet decembrī tiks rīkoti sporta svētki.

 • Vagojot jūras ar Dvēseles burām 0

  Trešo reizi Ventspilī ieradās neparasta ekspedīcija Dvēseles buras, veicot ceļojumu apkārt pasaulei ar okeāna katamarānu un invalīdu līdzdalību. Iepriekšējos gados jūras ceļojuma atsevišķos posmos piedalījušies arī ventspilnieki.

 • Notika sporta spēles invalīdiem 0

  Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā norisinājās Ventspils pilsētas Invalīdu biedrības organizētās sporta spēles invalīdiem un personām ar garīgās veselības traucējumiem, kurās sportotāji izmēģināja savas prasmes dažādās sporta disciplīnās.