Tēma: Pedagogi

 • Ventspils pedagogiem pasniegtas balvas 0

  Ceturtdien, 18. aprīlī, notika pasākums “Gada balva izglītībā – 2023”, lai godinātu Ventspils izglītības iestāžu skolotājus, sveiktu tos septiņās nominācijās un pasniegtu pateicības par mūža ieguldījumu.

 • Godinās Ventspils pedagogus 0

  Ceturtdien, 18. aprīlī, plkst. 18:00 koncertzālē “Latvija” notiks Ventspils pedagogu godināšanas ceremonija “Ventspils Gada balva izglītībā – 2023”. Pedagogi tiks sveikti septiņās nominācijās, piešķirot titulus “Gada skolotājs 2023”, kā arī pasniegs pateicības par mūža ieguldījumu.

 • Anitrai Niedrei – Atzinības krusts 0

  Ventspils Mūzikas vidusskolas mūzikas pedagoģei, diriģentei, vokālo ansambļu vadītājai, Ventspils Kultūras centra sieviešu kora “Venda” mākslinieciskajai vadītājai Anitrai Niedrei piešķirts Atzinības krusts, kas ir viens no valsts augstākajiem apbalvojumiem.

 • Palīdzēt ikvienam bērnam uzziedēt 0

  Jau četrus mēnešus Ventspilī darbojas Iekļaujošās izglītības atbalsta centrs, sniedzot konsultācijas un psiholoģisko atbalstu pirmsskolas vecuma bērniem, viņu vecākiem un pedagogiem.

 • Digitālais centrs aicina pedagogus piedalīties praktiskās nodarbībās 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina skolotājus no visas Latvijas piedalīties pedagogu prasmju pilnveides dienā, kas būs piepildīta ar praktiskām, izglītojošām un radošām aktivitātēm, sniedzot ieskatu tehnoloģiju un digitālo rīku daudzveidībā un iespējās. Iegūtās zināšanas un prasmes būs noderīgas ikdienas darba atvieglošanai un mācību procesa dažādošanai.

 • Digitālais centrs piedāvā dažādus tālmācības kursus pedagogiem 0

  Ventspils Digitālais centrs ir īpaši specializējies pedagogu apmācībās, izstrādājot pielāgotas apmācību programmas, kas ļauj apgūtās zināšanas izmantot mācību metožu dažādošanai, tādējādi veicinot radošāku mācību procesu arī skolēniem. Populārākās tēmas Digitālais centrs piedāvā apgūt arī tālmācības formātā, kas ļauj mācīties jebkurā sev ērtā vietā un laikā!

 • VIZIUM aicina pedagogus piedalīties bezmaksas apmācībās 0

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina pedagogus piedalīties bezmaksas apmācībās “Zinātnes centrs kā rīks lietpratības izglītības īstenošanai”, kur būs iespēja iepazīties ar zinātnes centra sniegtajām iespējām dažādu mācību tēmu apgūšanai un izveidot savam priekšmetam atbilstošu mācību materiālu sasaistē ar zinātnes centra VIZIUM ekspozīciju.

 • Godātie ventspilnieki! 0

  Šā gada 1. oktobris atnesis dubultus svētkus: šajā datumā atzīmē Starptautisko senioru dienu, bet Latvijā oktobra pirmajā svētdienā tradicionāli svin Skolotāju dienu. Manuprāt, gan seniorus, gan skolotājus raksturo viedums un rūpes, un apjomīgu zināšanu nodošana nākamajām paaudzēm.

 • Ventspils Digitālais centrs piedāvā e-kursus pedagogiem 0

  Ventspils Digitālais centrs ir īpaši specializējies pedagogu apmācībās, izstrādājot pielāgotas apmācību programmas, kas ļauj apgūtās zināšanas izmantot mācību metožu dažādošanai. Turpmāk skolotājiem tiks piedāvāti arī e-kursi, sniedzot iespēju mācīties jebkurā sev ērtā vietā un laikā!