Tēma: Pedagogi

 • Tiešraidē varēs vērot Ventspils pedagogu godināšanas ceremoniju 0

  Ceturtdien, 28. aprīlī, plkst. 18 visi interesenti tiek aicināti attālināti piedalīties pedagogu godināšanas ceremonijā ''Ventspils Gada balva izglītībā – 2021''. Pedagogi tiks sveikti astoņās nominācijās, piešķirot titulus ''Gada skolotājs 2021'', kā arī pasniegs pateicības par mūža ieguldījumu.

 • Tehnikuma pedagogs iekļauts elektrotehniķu ekspertu darba grupā 0

  Ventspils Tehnikuma Metodiskā centra vadītājs un profesionālo priekšmetu pedagogs Alberts Kozlovs, pateicoties savām zināšanām, pieredzei un profesionalitātei ir iekļauts un aktīvi darbojas profesijas standarta ''Elektrotehniķis'' ekspertu darba grupā.

 • Skolas mācību gada 2. semestri atsāks klātienē 4

  Valstī turpinoties ārkārtas situācijai, Ventspils vispārizglītojošajās izglītības iestādēs trešdien, 5. janvārī, klātienē atsāksies mācību gada 2. semestris. Izglītības un zinātnes ministrija un Veselības ministrija ir mainījusi Covid-19 testēšanas kārtību janvārī, lai nodrošinātu epidemioloģiski drošu izglītības procesa īstenošanu klātienē.

 • Pedagogi no darba atstādināti 20

  No 15. novembra izglītības iestādēs vairs nevar strādāt pedagogi, kuriem nav sertifikāta, kas apliecina vakcināciju vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Darba pienākumus šī iemesla dēļ pilsētā nevar veikt deviņi,  bet novadā – septiņi pedagogi.

 • Digitālā centra pasniedzējs nominēts balvai «Platīna pele» 0

  Ventspils Digitālā centra pasniedzējs Ģirts Edvarts Stepiņš nominēts Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) balvai "Platīna pele" sadaļā ''Neformālā izglītība'', kategorijā "Labākais E-skolotājs".

 • Notiks ikgadējā pedagogu konference 2

  Piektdien, 27. augustā, no plkst. 9 Jaunrades namā notiks ikgadējā Ventspils pilsētas pedagogu konference par aktualitātēm izglītībā. Uz konferenci klātienē pulcēsies Ventspils izglītības iestāžu pārstāvji.

 • Notiks novada pedagogu sanāksme 0

  27. augustā Popes kultūras namā notiks novada pedagogu sanāksme ''Mācāmies un dalāmies, radām un vadām, veidojam pozitīvu vidi''.

 • Tiešraidē notiks Ventspils pedagogu godināšanas ceremonija 4

  Trešdien, 28. aprīlī, plkst. 18 visi interesenti tiek aicināti attālināti piedalīties Ventspils pedagogu godināšanas ceremonijā ''Gada balva izglītībā - 2020''. Pedagogi tiks sveikti astoņās nominācijās, piešķirot titulus ''Gada skolotājs 2020'' un naudas balvas.

 • Panākumi ir veiksmīgas sadarbības rezultāts 0

  Uz sarunu aicinājām Ventspils Mūzikas vidusskolas flautas spēles pasniedzēju Ainu Lodziņu. Runājām par dažādām tēmām – par pavasara atnākšanu, šķietami savādo laiku, kurā dzīvojam, ģimeni, darbu un ikdienu, bet, neskatoties uz to, arvien nonācām pie tā, kam viņas dzīvē ir īpaša nozīme – pie mūzikas. Jāpiebilst, ka ar Ainu tikāmies viņai īpašā dienā – dzimšanas dienā.

 • Pedagogi saņem vakcīnas pret Covid-19 10

  Šajā nedēļā Ventspils pedagogi un izglītības darbinieki aktīvi izmantoja iespēju brīvprātīgi vakcinēties pret Covid-19. No 14. līdz 16. aprīlim masu vakcinācijas centrā Ventspilī ''Phizer'' ražoto vakcīnu ''Comirnaty'' saņēmuši vairāk nekā 430 Ventspils pilsētas pašvaldības nodarbinātie izglītības darbinieki.

 • Apstiprina grozījumus pilsētas budžetā 1

  Ventspils pilsētas dome apstiprināja grozījumus šī gada budžetā, paredzot līdzekļus piemaksām pirmsskolas un vispārējās izglītības iestāžu pedagogiem un precizējot naudas līdzekļu atlikumus.