Tēma: Veselības ministrija

 • Pašizolācijas termiņu samazina līdz desmit dienām 7

  Ministru kabinets atbalstīja Veselības ministrijas (VM) priekšlikumu no ārzemēm ieceļojušajiem samazināt pašizolācijas termiņu no 14 uz desmit dienām, vienlaikus gan nosakot dažus izņēmumus.

 • Mazinās ierobežojumi ēdinātājiem un kultūras pasākumiem 2

  No 17. augusta iekštelpās vienlaicīgi varēs pulcēties līdz 1000 cilvēkiem, pašreizējo 500 vietā, kā arī tiks mazināti ierobežojumi ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem un arī kultūras, sporta, reliģiskās darbības vietām, paredz grozījumi Ministru kabineta noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

 • Skolās vispārējās distancēšanās prasības būs spēkā 14

  Koplietošanas telpās skolā, piemēram, sporta zālē, ēdnīcā, gaiteņos un starp dažādām klasēm, vispārējās distancēšanās prasības būs spēkā, savukārt klase būtu jāpielīdzina vairāk noslēgtai personu grupai, tāpēc distancēšanās būs jāievēro tad, ja tas objektīvi ir iespējams, norādīja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

 • Sejas aizsegs sabiedriskajā transportā vairs nav obligāts 0

  No 1.jūlija, sejas aizsargmaskas sabiedriskajā transportā nav obligātas, paredz otrdien Ministru kabineta akceptētie grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

 • Stājas spēkā jaunie drošības ierobežojumi 9

  Līdz jūnija beigām pasākumos iekštelpās varēs pulcēties ne vairāk kā 100, bet ārtelpās - ne vairāk kā 300 cilvēku, paredz Veselības ministrijas (VM) izstrādātais noteikumu projekts "Epidemioloģiskās drošības pasākumi un pretepidēmijas pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai", kuru šodien apstiprināja valdība.

 • Ministre: Otrais Covid-19 vilnis prognozējams rudenī 27

  Latvijas eksperti un Pasaules veselības organizācijas speciālisti prognozē, ka otrais Covid-19 vilnis ir sagaidāms šī gada rudenī, vienlaikus ar gripas sezonu, Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēdē pavēstīja veselības ministre Ilze Viņķele.

 • Līdz šim Latvijā miruši deviņi Covid-19 pacienti 3

  Līdz šim Latvijā miruši deviņi Covid-19 pacienti, septiņiem no viņiem nāve iestājusies stacionāros, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publiskotā informācija.

 • Poliklīnika daļēji atjauno plānveida pakalpojumus 0

  Līdztekus medicīniskajai palīdzībai akūtos gadījumos un noteiktām pacientu grupām, no pirmdienas, 20. aprīļa, saskaņā ar veselības ministres rīkojumu Ventspils poliklīnikā daļēji atjaunoti arī plānveida veselības aprūpes pakalpojumi. Aicinām ieskatīties, kādi pakalpojumi pašlaik poliklīnikā ir pieejami.

 • Mediķi martā saņems piemaksas līdz 50% no algas 0

  Piemaksās par jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības novēršanu martā mediķi saņems līdz pat 50% no darba algas, bet tālāko divu mēnešu laikā tās būs 20% apmērā, lēma valdība.